Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mien zenét halgattok...

Ti mien zenét halgattok cigizés, vizipipás, akár füvezés közbe társaságban, vagy egyedűl? (nem füvezek! )

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem dohányzom, nem vízipipázom, nem füvezek.


Általában folk és death metalt hallgatok.

2013. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

cigizés közben nem hallgatok zenét, mert azt az utcán szoktam intézni, séta közben. füvezni nem szoktam, így aztán zenét sem hallgatok közben. :D


egyébként kb. bármit.

mostanában glitch hop, dark ambient, folk/neofolk, neoclassical/classical, instrumental, industrial, idm, power/symphonic metál zenéket szoktam hallgatni. hangulatomtól függ.


társaságban vízipipázás közben Pink Floyd hanglemezt szoktunk felrakni, illetve mindenféle könnyebb, szűrtebb (de nem lebegős) ambientet.

2013. máj. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja, kihagytam, a drum and bass-t is szeretem (főleg dark, neurofunk stb.)
2013. máj. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A favoritom: Irie Maffia Jah watching! ;)
2013. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Cigizni csak a haverokkal, akkor csak a duma megy. Ha egymagamban pipázok akkor meg vagy filmet nézek vagy pedig zenét hallgatok. Zenéből az elektronikus zaj jön be ilyen pl a hardstyle, dubstep, electrohouse és olykor olykor egy kis dnb.
2013. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tupac -ot
2013. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
G-Unit,2Pac,Dr.Dre,Eminem,Snoop DOGG fűhöz...és még sokan mások!
2013. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 cli_hlt ***** válasza:
Boards of Canada, Carbon Based Lifeforms, Cell, Sync24, Solar Fields, Asura, Ott, Shpongle, Younger Brother így hirtelen ;)
2013. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
cli_hlt, te vagy az én emberem! klassz zenék. :)
2013. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!