Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy egyszerű kérdés: A drágább...

Egy egyszerű kérdés: A drágább vagy az olcsóbb x terméket veszed meg?

Figyelt kérdés

Ez roppant egyszerű kérdés, mégis sok ember úgymond hhülyén van bekötve. Részletek itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..



2013. máj. 21. 18:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? A hűségidő lejárta után a telefonok többsége drágább a szolgáltstónál. Ez le volt írva. Megint nem tud valaki olvasni. Az is le volt írva, hogy megbízható. Ki a szar fog hinni egy analfabéta gyáva alaknak, aki nem mer a 21. Században netről rendelni, mert mindenkiben a mumust látja?
2013. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Tanulj meg olvasni s*ggfej!
2013. jún. 1. 12:10
 13/31 anonim ***** válasza:
Kedves Béla, hány linket küldjek még neked, hányszor bizonyítsam, hogy tévedsz? Csak írd be a Googleba Samsung Galaxy S3 árgép, majd nézd meg a T-mobil árait. Szerinted miért kérdez valaki olyat, hogy miért drágább a szolgáltatónál a telefon? Valószínűleg meggyőződött róla. Ezt szóvá is tette! Guppinak meg igaza van, nem tudsz olvasni. Már ne haragudj! Az eddigi összes válaszodból ez jön le.
2013. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:

Kedves nevtelen!

Azt ertsetek meg, hogy a szolgaltatoknal az eladott telefonok kb 1% amit ugy adnak el, hogy fuggetlen. Mivel ez egy olyan szolgaltatas amire az atlag embernek nincs szuksege es inkabb megveszi 2eves husegidovel mondjuk felaron ahoz kepest mintha venne valahol fuggetlen telefont!! Ezt ertsetek mar meg!!! Azoknak lenyeg, hogy fuggetlen legyen a telefon akik havonta cserelgetik es adjak veszik. De ez nem az atlag

2013. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Istenem! Segíts! Ki nem szarja le, hogy Kártyafüggetlen vagy sem a mobil? Az a slusszpoén, hogy Kártyafüggetlenül is olcsóbb! Nézd már meg!

[link]

Vs.


[link]


20000 Ftos havidíjjal persze, hogy olcsóbb 2 év hüsegidövel! Marhák!

2013. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:

MErt domino csomaggal fogod hasznalni az okostelefonodat ugye?????

De rajottem, hogy csinalod :) Megveszed 2 dragabban a telot, utanna fizetsz a havi dijra x forintott es vered magadat, hogy olcsobban vettel telefont, kozben ha az elejen husegidovel veszed meg olcsobban jossz ki...

Hihihihihi ez tenyleg hatalmas uzlet!!!

Amugy utanna lehet olvasni milyen jo vevoi hozzaszolasok vannak, mikor bontott telefont kapnak, hianyzo tartozek, nincs olyan termek, nem annyi az ara es lehetne sorolni oket! Ha annyira szuper es jo dolog lenne ez fajta vasarlas akkor mindenki igy venne meg. De mivel tul sok benne az atveres es lehuzas nem fogjak venni az emberek. Hiaba jonn 1-2 on jelolt aki probalja reklamozni oket!!

2013. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Idióta! Én tanítsalak meg olvasni is!!!??? 20000 Ft a havidíj! Te szerencsétlen! 2 év= 24 hónap= 24*20000 FT! Matekból is karó, olvasni se tudsz. Majd, ha elvégzed a 8 általánost, beszélgetünk!!


Borzasztó!!!

2013. jún. 2. 08:52
 18/31 anonim válasza:

TE ritka ertelmetlen vagy!

De segitek szamolni hatha felfogod!

Ha T-mobiloztatok akkor hozom onnan a peldat.

Te veszel telefont 2ev husegidovel 112ezert a netrol

plussz elofizetsz mondjuk 16ezert egy csomagra! Akkor Te a 2ev alatt kifizetsz, 496ezret!

En meg megveszem az altalatok meregdraganak tartott t-mobilos telefont ugyanazzal a csomaggal!

En fizetek a teloert 22ezret meg uganugy a csomagra 2evig 16ezret! ez osszes 406ezer magyar forint! Kerdezem en akkor ki jart jobban???!

Jah igen majd azzal jossz, hogy nem kell neked ekkora dijcsomag csak ugy szeretnem megkerdezni, hogy minek olyan telefon akkor az embernek amit nem tud kihasznalni??! Tenyleg lehet mutogatni!! Ezt el is felejtettem!

2013. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Amennyi eszed van, nem tűnik fel, hogy a havi elofizetésben benne van a törlesztő részlete a telefonnak. Milyen érdekes, hogy nekem 2500 Ft a havidíjjam a T-mobilnál 2000 Ft lebeszélhetőséggel. Mondd! Te a holdon élsz?
2013. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
2500Ft-os a havi díjad oké! De azért mit kapsz? Mert ahhoz, hogy ki tudd használni az okostelefon előnyeit ahoz egy olyan csomag kevés! Viszont ha nem tudom kihasználni akkor meg minek vennék okostelefont! Szerintem nagyon gáz mikor az emberek azt keresik hogy hol van ingyenes wifi mert ugyan a telojáról tudna netezni csak hát ugye nincs előfizetés hozzá és akkor hajkurásszák a wifit!! Erre mondtam, hogyha nem tudod kihasználni akkor meg minek olyan telefon! De mit csinál a birka magyar vesz egy telefont és utána kb csak a 10% ha kihasználja! Hajrá!!!
2013. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!