Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy pont a...

Miért van az, hogy pont a bunkó (ez relatív) emberek várják el a legjobban a kedves bánásmódot?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, pont azok az emberek várják el a legjobban,hogy szépen szóljanak mindig hozzájuk,és megfontoltan,akik alapból mogorvák,sértődékenyek ,és nem szeretnek szépen beszélni a másik emberrel.Ez igaz a megjelenésre is.Azok a férfiak vagy nők várják el,hogy párjuk ragyogó legyen,akik csúnyácskák.
2013. máj. 24. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Rossz a megfigyelésed. Hány emberen alapul? 2?
2013. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ítélethozó ***** válasza:

Utolsó ez nem 2 emberen alapul, hanem mindössze saját magán, ahogy általában az összes.

A kérdés valójában így hangzik:


Megfigyelte, hogy azoktól az emberektől várja el a legjobban azt, hogy ne kelljen velük szépen és megfontoltan beszélni, akiket ő maga nem szeret. Azoktól várja el, hogy szépen reagáljanak az ő beszólásaira, akikre ő maga is hasonlóképp szokott reagálni.

Ez igaz a megjelenésre is. Azok a férfiak és nők akiket ő csúnyának tart, és nem tart rájuk igényt, azok várják el szerinte a legjobban, hogy Ő maga is szép és ragyogó legyen.

2013. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így hozták nyilván a tudomásodra. Ha kedveskednének továbbra is, annak ellenére, hogy ugyanúgy gondolják, nem jönne le valószínűleg számodra.
2013. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a bunkóság gyökere gyakran az önzés.
2013. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem egyébként. Legalábbis a környezetemben a legordenárébb, legtaplóbb emberek vannak felháborodva, ha vki nem úgy cselekszik, ahogy ők fütyülnek, vagy nem adja meg nekik a kellő tiszteletet. Sztem ők úgy gondolják, hogy a mások b.sztatására való "képesség" az a többiek felé emeli őket, és a többieknek kutya kötelességük szépen viselkedni velük szemben...
2013. máj. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A megjelenéssel nem értek egyet,ez nem törvényszerű egyáltalán.A bunkóságban már sokkal több valóságtartalmat látok,ahogy írta az egyik válaszoló is,a mogorva,sértődékeny,bunkó emberek önzőek,magukkal vannak elfoglalva,így adni nem sokat képesek,viszont követelőzni szeretnek.
2013. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mert kb annyira fejlett az önismeretük mint egy zöld szemes ostorosnak...
2013. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gloria92 válasza:
mert nekik van a legnagyobb szükségük rá
2014. dec. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!