Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kinek van ennyire beteges...

Kinek van ennyire beteges ötlete? (iskola-halottas ház)

Figyelt kérdés

[link]


Most olvastam, és azért ledöbbentett. Hogyan lehet ilyne hülyeséget kitalálni? Mert még ha full üres lenne az épület, és nem iskola lenne már, akkor oké. De így, hogy az épület egyik része iskola, másik része meg ez, azért ez már picit sok, nem?


A szülők kezdeményeztek kampányt ez ellen, de igazuk van.


Oké, hogy kevés a gyerek, meg más szolgáltatásokra is jó az iskola, de pont erre???



2013. aug. 20. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Legalábbis gimiben, amikor bioszból az embert tanultuk, mindig látni akartam élőben azt, amiról éppen szó volt. A gyerekeknek így jobban módjában állna megismeri az emberi szervezetet.

A mi tanárunk sajnos nem vitt el minket igazi boncolásra, pedig az is egy élmény. Mindenesetre most én egy kicsit irigylem őket is.

2013. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nagy élmény lehet....
2013. aug. 20. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Első, te vagy pszihopata vagy, vagy orvos vált belőled. :)
2013. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
81%

Biztos haláli lehet ott a hangulat.

xD ha az én sulimba lenne egy hullaház mindig a fizika tanárnőmre mutogatnék:

-Az egyik már megint feléledt!!

2013. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!