Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Teljesen kikeltem magamból...

Teljesen kikeltem magamból vacsora közben mert elkezdett a nagynéném beszólogatni?

Figyelt kérdés

Halat ettem és elkezdi, hogy milyen hogy kézzel igy megnézegetem meg kézzel téptem el(rántott hal). Holott szépen villával és késsel kéne "nyomkodni" meg átnézni. Én meg mondtam neki, hogy nem otthon van a mi házunkba ő ne mondja meg, hogy én mit csináljak ha nem tetszik neki a rendszer akkor el lehet fáradni a búsba. Mondtam neki, hogy legközelebb a protkóját vegye ki hátha úgy érzi, hogy csukott szájjal jobb enni. Persze ezen mindenki elszörnyedt (a sok álszent barom). Én meg otthagytam mindent a fenébe.

Minek szól be? Nem tök mind1 neki, hogy azt a kibszott halat hogy nézem át?


22 éves vagyok


2013. dec. 24. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Én megértelek. Nekem is állandóan nyelnem kéne a mocskos néném miatt, aki egy aljas kis söpredék és állandóan, folyamatosan, megállás nélkül, non stop, nullától huszonnégyig csak bántani tud, majd letagadja. Egy igazi féreg, akárcsak az apám. Amúgy testvérek:P Jól tetted, amit tettél, hogy kiálltál magadért. Sose hagyd, hogy egy ilyen nyüzüge, nagy nulla ember eltaposson.
2013. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
40%
Jól tetted én sajnos egészen 34 éves koromig hqgytam hogy eltiposson a nagynénénm de nemrég kiálltam magamért és örök harag egy szemét . Nól tetted mindig állj ki magadért ha nem tetszik neki menjen haza enni a vén kretén!!
2013. dec. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Azért elég bunkó voltál te is..
2013. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

ne aggódj úgy eszel ahogy jólesik

nekem anyám ilyen alig várom hogy kezdődjön a barátos karácspny

2013. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Kulturált probléma megoldás volt tőled is.

ahelyett,hogy annyit mondtál volna "hát én már csak ilyen bunkó vagyok" vagy akármi...

2013. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Lehet megbántottam meg már idős a néném :S... fenébe bocsánatot kérek aztán ennyi. Már visszacsinálni nem tudom. Rajta jött ki a frusztrációm.
2013. dec. 24. 19:24
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Na ez már jó. Egy bocsánatkérés sok mindent megold :)
2013. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
15%
Nehogy már te kérj bocsanatot kerjen ő jól képen kéne vagnod atztan megtudna mit szólogassaon be
2013. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Én megértelek, nekem anyám ilyen, hogy még a szarba is beleköt...
2013. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Látod milyen jófej vagy kérj bocsit aztán annyi

szép is a Karácsony

2013. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!