Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tesznek sokan az összes...

Miért tesznek sokan az összes mondatuk végére felkiáltójelet?

Figyelt kérdés
Sokszor találkozom itt az interneten emberkékkel, akik kivétel nélkül az összes mondatuk végére (még a kérdő mondatok után is) felkiáltójelet tesznek. Társkeresés során is akadtam már össze papír szerint diplomás leányzókkal, akiktől részben pont emiatt ment el a kedvem.
2009. dec. 24. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ettől harsányabbnak tűnik a szövegük! Általában azok alkalmazzák, akik nagyon meg akarnak győzni a saját igazukról, és azt hiszik, hogy minél jobban a képedbe tolják, annál inkább elhiszed! ENNÉL CSAK AZ ROSSZABB, AKI MINDENT NAGY BETŰVEL ÍR ,ÉS HALMOZZÁK A FELKIÁLTÓ JELET!!!!

Az ilyenek azt hiszik, hogy ettől lesz igazuk, szánalmas, de van ilyen! Ja és tudok ám pontot is rakni egy mondat végére:).

2009. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem a felkiáltójel irritál, hanem az, amikor egyetlen mondatot sem tud valaki helyesen leírni.

Hemzseg a szövegben a helyesírási hiba, sőt gyakran nem is értem, miről van szó?...

2009. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Mert nem tudnak írni. Engem az idegesít amikor 3 pontot tesz valaki minden mondata végére, mintha minden kijelentése valami titokzatos dolog lenne, na ezt utálom.


Például: Kimegyek a konyhába...

Megyek vécére...

Jól vagyok...


Stb.

2009. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom!!! :)
2009. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!