Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az amerikai fiatalok tényleg...

Az amerikai fiatalok tényleg facebook-függők? Mit csinálnak rajta olyan sokmindent?

Figyelt kérdés
Állítólag már hivatalosan betegséggé nyilvánították (vagy legalábbis rajta vannak az ügyön).Én is rajta vagyok a facebook-on,de semmit nem tudok csinálni rajta,nemhogy rászokni.Ők azon msn-eznek,vagy mi?Mert lehet rajta chat-elni is.Szerintetek Mo-on is kezd az oldal teret hódítani,vagy itt még nem annyira?Az én korosztályomban (19év) nem igazán,vagyis nem sok oszt.társam van fent rajta.Esetleg van köztetek facebook-függő?:D
2010. jan. 20. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Chatelnek, Farmwilleznek, olyan rablós izéznek. Meg nézik egymást. Mint ahogy a magyar fiatalok myvip meg iwiw függők. Én hál' istennek egy ilyen lapon sem vagyok regisztrálva. : )
2010. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

én fészbukfüggő vagyok,első dolgom hogy felmegyek,postolok,nézem mások postjait képeit. szerintem jó,és az én társaságom meg ismerettségi köröm ugyanígy van vele:)

17L

2010. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én csak játszani járok oda
2010. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is tisztára függő vagyok, mindig meg van nyitva. mit csinálok? képeket nézek, kommentelek, postolok, töltögetem a kvízeket.. lesem a szerelmem fotóit:) szinte minden ismerősöm függő..

24 L

2010. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én regisztráltam pár hónapja, de mivel alig jártam fel, nemrég töröltem magam. Idegesített az egész rendszer, mert számomra logikátlan a felépítése. De sok ismerősöm van, akik képesek egész nap facebook-on nézelődni.
2010. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van sok amerikai ismerősöm (tizen-huszonéves korosztályból), és egyikük sem facebook-függő. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy vannak amerikai fiatalok, akik azok. Emellett vannak amerikai fiatalok, akik nem azok. Fölösleges általánosítani.
2010. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Van rajta egy rakás játék. Azzal el lehetsz egész nap.
2010. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok amerikai, mégis rajta lógok a nap nagy részében, most hogy vége a vizsgáknak :D Én a Zoo World-el játszom a nap nagy részében :)
2010. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

én amikkel játszom: Barn Buddy, Restaurant city, island paradise, country story, lil farm, farmwille.

Mikor belépek 1 órám megy el arra, hogy mindent learassak, stb:)

2010. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
facebookon éltem át életem legboldogabb dolgát :)
2010. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!