Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik köszönni ilyen helyzetbe...

Illik köszönni ilyen helyzetben vagy sem?

Figyelt kérdés
Összefutottunk a férjem munkatársával, akit előtte még sosem láttam. Csak pár szót váltott a férjem velem. Én köszöntem neki, de ő nem köszönt nekem, rám sem nézett. Nekem nem kellett volna köszönnöm, mert nem ismerem vagy neki kellett volna? Nem vagyok megsértődve vagy akármi, csak kíváncsi vagyok, hogy hogy illik és ti mit gondoltok.
2010. jan. 28. 14:04
 1/9 A kérdező kommentje:
velem => vele *
2010. jan. 28. 14:08
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ha számít a nem, én nő vagyok, a munkatárs férfi és idősebb nálam pár kb. 10 évvel.
2010. jan. 28. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Neki is illet volna köszönni, természetesen, sőt, be is mutatkozhatott volna!
2010. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bunkóság ha a munkatársam feleségének nem köszönök.
2010. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neki is kellett volna köszönnie. Téged viszont a férjednek kellett volna bemutatnia neki, vagy őt kellett volna neked bemutatnia. (remélem, sikerül értelmezni...:D) Nem emlékszem pontosan.
2010. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Boltban voltunk, sietett a pasi, szóval azért nem mutatott be a férjem, amúgy be szokott, de amúgy tudta, hogy a felesége vagyok.
2010. jan. 28. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha két ember találkozik, akkor köszönni kell, mindegy ki kezdi. De igazából a férjednek kellett volna titeket bemutatni, még akkor is ha csak 1 perce álltok meg beszélgetni.
2010. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fokoznám azzal, hogy neki kellett volna előbb köszönni, mert gondolom egyértelmű volt, hogy a férjedhez tartozol. az őt minősíti, hogy ráadásul egyáltalán nem köszönt. pff.
2010. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
köszönni mindig kell, ha találkozunk valakivel. elég baj, hogy nem köszönt előre, de hogy még vissza sem...bunkó...
2010. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!