Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Még érdekel valakit ha valahol...

Még érdekel valakit ha valahol megszólal egy riasztó? (autó vagy üzlet)

Figyelt kérdés
Emlékszek amikor kicsi voltam a rendszerváltás környékén még nagy szó volt hogy "nyugati autója van, riasztó is van benne", azóta meg magam részéről ha valahol megszólal egy oda sem bagózok, ha egymás után többször kiabál akkor meg egyenesen dühít.
2010. jan. 28. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

egyre fejlődik a technika

régebben az autó is újdonságnak számított

2010. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a betörő (ha attól szólal meg) akkor mindenképp megijed. Meg az üzletekben a riasztó össze van kötve általában a rendőrséggel, azt hiszem.
2010. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem akkor érdekel,mikor kora hajnalban elkezd vinnyogni a parkolóban valamelyik idiótának a riasztója,akit egyáltalán nem érdekel,hogy lopják a kocsiját.Vagy lehet,hogy poénból így csinál ébresztőt a szomszédságnak.

Szerintem az ilyen riasztóknak nem sok haszna van,szinte senki nem törődik vele.Viszont nagyon bosszantó.

2010. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Az üzletekben lévő riasztó igazából nem is az embereknek,hanem a betörőknek szól,hogy ciki van...

De egyébként jobb helyeken nem is szólal meg,had válogasson csak nyugodtan az emberke,viszont a rendőrségen szól...

2010. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért felfigyelek, akár a riasztó szól, akár egy kutya ugat feltűnően sokat, mert hátha tényleg betörtek.
2010. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!