Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy köszönjek a párom anyukáj...

Hogy köszönjek a párom anyukájának?

Figyelt kérdés

A párom is felnőtt már és késői gyerek, szóval egy idős nőről van szó. Csókolommal vagy jó napot kívánokkal kéne köszönni? Utána a " teszik"-ezős megszólítás megfelelő?

Eléggé ügyel az illem betartására. Segítenétek, hogy mikre figyeljek még az első találkozásnál?


Arra is lehet ötlet hogy miről beszéljek vele.



#anya #köszön #anyja #illedelmesen
2016. jún. 3. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
CSőkolommal köszönj, az udvariasabb. A tetszikezés is az. Hogy miről beszélj, azt majd hozza a helyzet.
2016. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én (23l) csókolommal szoktam a párom 60 éves szüleinek köszönni. Jó napot kívánok nekem olyan hivatalos. Bár a csókolom is fura, de valamit muszáj mondani...

Párom (28F) is csókolomot köszön anyukámnak(50), apukámmal(51) tegeződik.

2016. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy akkor a "csókolom"a legmegfelelőbb.Én nő vagyok és volt már,hogy egy idős nő ki kérte magának mert "jó napot-ot köszöntem neki.A "csókolom-ot" várta volna el.Én viszont továbbra sem voltam hajlandó "csókolom"-ot köszönni neki.(Nem voltam már én sem gyerek)

Az ok egyszerű.Én a kézcsókra asszociálok.

Én úgy gondolom,hogy egy férfi csókoljon kezet egy nőnek ne egy másik nő.

Lehet,hogy hülyeség de én így gondolom.

2016. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Köszi.
2016. jún. 4. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!