Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A barátomat mobilon reggel...

A barátomat mobilon reggel hány órától, este hány óráig illik hívni? Melyik az az időpont, ami előtt, és amin túl nem illik felhívni, és ha felhívom, akár mérges is lehet érte?

Figyelt kérdés
14/f
2010. ápr. 25. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a barátaimnak mindig elérhető vagyok, de szerintem reggel 7 és este 10közt még ildomos:)
2010. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ez változó. szerintem függ a dolog sürgősségétől is. ha életbevágó a dolog akkor bármikor felhívnám. de amúgy pl ha tudom, hogy reggel 7 előtt nem kel fel akkor evidens hogy 7 előtt nem hívom. de amúgy ha csak úgy eszembe jut valami és beszélgetni akarok akkor általában 9 és 21 között szoktam felhívni őket. hétvégén persze ha megyünk valahova ilyesmi akkor kitolódhat :)
2010. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A telefonálás etikettje szerinti. reggel 8 és este 9 ez az intervallum amikor csevegni bármikor hívhatod.

Egyébkénk bármikor ha baj van.

2010. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez sokmindentől függ. Pl. legjobb barátnőmet sosem hívom 11 előtt, mert ő mindig sokáig alszik. Viszont őt bátran felhívom este 11-kor is, mert későn fekszik.

Akit ennyire nem ismerek, azt délelőtt 9-10 és este 8 között szoktam hívni.

2010. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
attól függ...ha tudod, h pl a barátod szeret sokáig aludni, akkor ne nagyon hívd reggel 7kor :D de ezt miért nem tőle kérdezed meg? biztos szívesen válaszol és egyáltalán nem tolakodó
2010. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan mi mondjuk meg neked?

Van egy kicsi szád, kérdezd meg tőle meddig ér rá. Tudod, néma gyereknek...


Van aki minden nap edzésen van, van aki egész korán fekszik, van aki a szüleivel él, van aki kollégista... Csak ő tudja meddig fogad szívesen hívást, lehet az éjfél, de lehet este 7 is.


Miért nem azt kérdezed meg tőlünk, mi a barátod kedvenc színe?

2010. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt tőle kérdezd meg, más nem tudja megmondani neked. Van aki este 9-kor már ágyban van, meg olyan is, aki akkor fog nagyon utálni, ha délelőtt 11 előtt keresed, éjszaka viszont bátran hívhatod akár éjfélkor is.

Egyébként szerintem a mobil nagyon bölcs találmány, és van rajta egy pofás power gomb. Én mindig azt szoktam mondani mindenkinek, hogy nyugodtan hívjon éjjel-nappal bármikor, úgyis ki van kapcsolva, amikor nem óhajtok hívást fogadni.

2010. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!