Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Létezik rajtam kívül más...

Létezik rajtam kívül más ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Aki utálja, ha egy nő "tisztába van" (De sokszor csak hiszi magáról) hogy ő neki női teste van, és ezt felhasználja. Szóval videózza magát kitett csöccsel, és youtube csatornát indít. Csináljon bármit, egyfolytába a fiúkat csalogatja. Mert tudja, hogy mindig lesznek lúzerek, akik tapadnak rá, akik naivak, és elhiszik, hogy lehet valami köztük. Legyen ez kommentelő, lájkoló, vagy bárki... Szerintem rettenetesen gáz, mindkét oldalról a dolog. Én nem bírom elviselni az ilyen "lányokat", de a fiúkat sem akik lihegnek utána!!
2017. jan. 21. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, sok olyan férfi is van aki a külsejét használja ahhoz, hogy elérjen valamit, de ők is ugyanolyan szánalmasak.
2017. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Sajnos a pénzorientált világ martalékai ezek az emberek.

Sajnáld őket, mert sosem fogják igazán megtudni, hogy valóban miért is érdemes élni. Vagy miért kell élni, vagy mi az élet...


A pénz nyújtotta szűk kis keresztmetszet lehetővé tesz nekik dolgokat, de nem akkora dolgokat, amik elől elvonja a figyelmet.


Azért beszélek rögtön a pénzről, mert nézd meg a médiaszereplők 90%-át..

Szerinted egy valóvilágba miért a legretkesebb balfékeket rakják be? Persze mert erre van igény és potenciál.

2017. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igaz!
2017. jan. 21. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Linkelnél ilyen Youtube-os csajokat?
2017. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!