Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A skineknél a pókháló tetoválá...

A skineknél a pókháló tetoválás a rasszizmust jelenti?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal eredetileg azokat illette meg, akik már öltek embert. Hogy most, és pláne nálunk mit jelent, azt nem tudom.
2010. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan ez is, mint a szem alatti könnycsepp tetoválás. Minden hülyének van már ilyen, pedig ezt régen a börtönviseltek tetoválták. A nagy többség már csak azért tetovál, mert jól néz ki és igazi jelentést, ideológiát nem hordoz mögötte.
2010. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
58%

könyökön a pókháló börtön tetkó...

Lányok kézfején a spirituális tevékenységet,boszorkánykodást jelképezi.

valki meg csak úgy,mert tetszik neki...én biztos nem tetováltatnék bogarakat a testemre!

2010. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. máj. 27. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem csak skineken láttam pókhálós tetkót a könyöknél, bár amilyen hülye világ van én már azt sem tudom mi van, amikor látom a diszkós lányt fehér hózentrógerbe meg bakancsba megy a diszkóba a cigány faszijával....:S:S:S:S
2010. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
o.O ejjha. :O :D :S
2010. jún. 27. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Amerikából jött ez a szimbólum, nálunk az egyik amerikai dokumentum film bemutatása után terjedt el, a bal könyökre tetoválva azt jelenti, hogy az illető ölt már vagy követett el élet ellenes bűncselekményt. Természetesen nálunk akik viselik többnyire csak felvágnak vele és még csak verekedésben sem vettek részt soha.
2011. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Lányok kézfején a spirituális tevékenységet,boszorkánykodást jelképezi.

valki meg csak úgy,mert tetszik neki...én biztos nem tetováltatnék bogarakat a testemre!"



Szerintem inkább tetováljon magára valaki pókhálót és bogarakat mint mondjuk egy kivégzett zsidót "Jézus".

2016. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!