Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kozepiskolaba kihivo a magasarku?

Kozepiskolaba kihivo a magasarku?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem oket szinte mindenhova abba jarok de az iskolat talan megis megkerdojelezem :/
2017. ápr. 18. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2017. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Esetleg nézd meg, a házirend mit ír az öltözködésről, és akár az osztályfőnököt is megkérdezheted, mit tanácsol.

2017. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is abba járok most végzek idén. Senki nem szólt érte,csak a fiuk jobban megnéztek ;)
2017. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen cipőről van szó. Tűsarkú, platformos, 10 cm-nél magasabb stb. valóban túlzás az iskolába szerintem is. Meg talán az is, ha mindennap magas sarkúban vagy. De egy visszafogott, közepesen magas, ízléses, zárt cipőért, illetve télen egy hasonló csizmáért nem fognak szólni szerintem, hacsak nem valami nagyon konzervatív, egyházi iskolába jársz. Nálunk is a lányok közül sokan, főleg az utolsó egy-két évben, felvettek simán ilyeneket.
2017. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Haat :DD minden felet hordok magasat kicsit tu sarkut nem tu sarkut de viszont szinte mindig azt hordok
2017. ápr. 23. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a sarka meg alapvetően hogy néz ki a cipő. Nagy magas sarkú tűsarkú már túlzás lenne középiskolába, túl kihívó, nem illő, nem odavaló (mindennapra - ballagásra, sulibulira akár jó is lehet). De egy tömbsarkú, amiben van egy minimális platform, már nem annyira vészes.
2017. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!