Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Általános iskolai ballagásra...

Általános iskolai ballagásra 14 éves fiúnak ajándék mi legyen?

Figyelt kérdés

Tudom volt már párszor ez a kérdés de kíváncsi vagyok most mi a trendi mondjuk 5-10 ezer forint értékben...

lehetőleg csak normális ötleteket írjatok!

köszi előre is


2010. jún. 6. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tud bánni a pénzzel, akkor pénz.
2010. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is pénzt mondanék.Esetleg ezüstkarkötő vagy valami drágább,jobbfajta toll készlet,amibe mondjuk gravíroztatsz.
2010. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lehetne venni egy karórát, vagy ha egy kicsit többet költenél akkor egy szép nyakláncot. Ha szeret olvasni esetleg kaphatna egy jó könyvet.
2010. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyire szeretik a nyakláncokat, nálunk sosem volt jellemző. Ha ballagásra mész mindenképp kell virágot adni, ajándékról pedig annyit, jobb ha pénzt adsz, mert ha tényleges tárgyat veszel lehet elfogadja mosolyogva, de ha nem tetszik neki, nem fog örülni, mégha kipuhatolod is, hogy szereti a nyakláncokat, vagy pl. Ed Hardi cuccokat, stb.
2010. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint, bár szép dolog a virág, nem jelenteném ki, h kötelező.

A virág elhervad, illetve elszállítani, úgy pakolni hogy jó legyen nem a legkényelmesebb.

Szóval, teljesen felesleges, kap elég embertől virágot.

Adj neki pénzt, vagy valamit,amiről tudod h vágyik rá!

2010. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Virágot természetesen csináltatok egy kisebb fajta csokrot...

nyakláncot, karkötőt nem akarok mert az annyira sablonos..

valami olyan kellene ami tényleg emlékezetes és maradandó...

de köszi szépen a válaszokat :)

2010. jún. 7. 07:00
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Kétlem hogy a tollaknak örülne, akármilyen szép is. Én valami hasznosat, de azért elegánsabbat adnék neki. Csak példát nem tudok rá.:D Talán mégiscsak a pénz a legjobb.
2010. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 8. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezüst nyakkendőtű? Bár lehet, hogy ahhoz még fiatal és az inkább érettségire való.
2010. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!