Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez szerintetek is ízléstelen?

Ez szerintetek is ízléstelen?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 4. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Mármint micsoda? Hogy két férfi megházasodik egymással? Szerintem nem, az ő dolguk. Engem nem háborgatnak vele, nem okoznak nekem kárt, és közöm sincs hozzá, hogy ők egymással mikor mit csinálnak. Ha ők így érzik boldognak magukat, teljesnek az életüket, miért ne házasodhatnának össze?


Téged miért zavar, miért tartod ízléstelennek egyneműek házasságát?

2018. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudok angolul,így nem értem a cikket.

De gondolom a homok részére gondolsz...

Egészséges ember számára természetesen ízléstelen,de amúgy az ő dolguk,mit csinálnak Kínában,és a kínai nép hogy áll az ilyenekhez,az is az ő dolguk.

2018. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Az, szerintem se megy a rózsazsín az esküvői ruhához.
2018. szept. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mansour ***** válasza:
100%
Kérdező, tisztázzuk először, hogy magára a képre gondolsz, vagy a mögötte lévő tartalomra, tehát a melegházasságra? Mert teljesen más szempontok alapján lehet egy képet megítélni, mint egy társadalmi jelenséget.
2018. szept. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Semmi ízléstelent nem látok rajta.
2018. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salerno válasza:
100%
Ízléstelen? A menyasszony ruhája.Szerintem. Az, hogy két ember azzal él, akit szeret, akár azonos neműről legyen szó, már nem ízlés dolga. Joguk van ehhez.
2018. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazad van. Megigazíthatta volna a csokornyakkendőjét. Jaaaa, hogy nem erre gondoltál? Homofób paraszt.
2018. szept. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!