Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szalagavatós belépőt kinek...

Szalagavatós belépőt kinek illik fizetni?

Figyelt kérdés
Nekem (akinek a szalagavatója lesz) vagy azoknak akiket meghívok. Nekem megtiszteltetés, hogy eljönnek, vagy ők örüljenek, hogy meghívtam őket? Fejenként 1000 ft lenne, és max 6 embert hívnék meg.

2018. szept. 16. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is nem te fizeted, hanem a szüleid, ill. te a szüleid pénzéből. Az én ismeretségi körömben a szülők szokták kifizetni. Az más kérdés, hogy én pl. nem fogadom el "ingyen". Fiú rokon esetében - mivel én már nagymama korú vagyok és így tőlem el is fogadja - a zsebébe dugok valamennyi pénzt, mert tudom, hogy egy ilyen korú srácnak az mindig jól jön. Lánynak pedig ajándékot veszek. Persze más a képlet, ha nem rokonokat, hanem haverokat hívsz meg.
2018. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez a felállás: aki meghív, az fizet !
2018. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!