Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Este 8 órakor főzni tényleg...

Este 8 órakor főzni tényleg ennyire elfogadhatatlan?

Figyelt kérdés

Egész héten nem volt időm meleg ételt csinálni páromnak, most akadt pár órám, és próbálok valami finomat, táplálót összehozni neki, hogy ne rendelt kaját egyen:/

Erre a felső szomszéd reakciója az, hogy csenget egyfolytában, amikor kinézek senki nincs az ajtóban-egyszer küldött levelet, hogy ne merjünk főzni, de nem reagáltuk le, mivel senki mást nem zavart a dolog.

Láttam már hasonló kérdést-szomszédosat-,de én most írok először ide.

Más hogy oldotta meg a szomszédproblémáját?


2010. júl. 7. 20:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja onnan tudom, hogy ő az, mert ő szólt a főzés miatt még régebben.
2010. júl. 7. 20:38
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

ők is ebben a cipőben járnak, sztem írj privit nekik.

2010. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 clint ***** válasza:
100%

semmi joga nincs megmondani mit tegyél a saját lakásodban...

Ha megmondod szemtől szembe nem tud csinálni semmit...

2010. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
87%
ez mért baj? tán hangosan fór a leves? nem értem nem kiabáltok hogy a 40-dik szomszéd is halja.mi köze hozzá. jo hogy nem má ő mondja meg ki mikor mehet el a wc-re. miért ki ő?
2010. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Uh elolvatam a linkelt "kérdést", dettó ugyanez, egy hölgy, a ház aljában lévő boltosokat is fenyegeti mindig.

egyszer szembetalálkoztam vele és elmondtam neki a véleményemet, erre megfenyegetett, hogy kinyír minket. Tudom, hogy ez viccesen hangzik, én kiröhögtem, de mikor mondtam a közös képviselőnek, azt mondta, jobb ha hagyjuk.

2010. júl. 7. 21:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat:)
2010. júl. 7. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Hey yo, ő egy ganxta biccs tuti, cementből van öntve a punija:D

Amúgy meg szrjátok le, csöngessen, öröm neki.

2010. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

akkor csak szimplán bolond. ilyen minden nagyobb házban van.

sajnos sokmindent nem tudsz vele csinálni.

nálunk is van bolond néni, vele már beszélt több lakó, akkor kicsit alábbhagyott, de ha rájön az ötperc, akkor csinálja újból.

gáz, de én már abban bízok, hogy hamarosan elpatkol. nincs neki se gyereke, se férje, senkije, akinek hiányozna. szegény lehet, h ettől golyózott be....

2010. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
meg kell buherálni a csöngőt , hogy agyon basszza az áram mielött csengetne , fontos az időzítés nehogy mást rázzon agyon az áram :P
2010. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vagyis na ez értelmetlen lett...meg kell buherálni a csöngőt hogy rázzon xD
2010. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!