Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan tag aki hisz a...

Van itt olyan tag aki hisz a túlvilágban és Istenben? Hogy képzeliket el ezeket?

Figyelt kérdés

#Isten #vallásm
2020. ápr. 17. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

1: Ja, akad egy pár.

2: Ködösen. Egy normális leírást nem láttam még.

2020. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom elképzelni milyen lehet a túlvilág. Ami Istent illeti, szerintem Ő több a szentháromságnál, Isten transzcendens, Ő az Atya, a Fiú, és a Szentlélek, ugyan akkor Ő az univerzum is vagy ha úgy tetszik Ő a mindenség, aki úgy képzeli el Istent, hogy egy ősszakállas fehér ruhás ember ül egy trónon fehér felhők között az nagyon messze jár az igazságtól.
2020. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Én valahogy úgy, mint most a bolondokházában: féktelen boldogság, tudatlanság, öröm, rohangálás, ökörködés, szeretet, Jézussal hógolyózás, stb.
2020. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem érdemes spekulálni rajta, mert nincs konkrét leírás róla a Bibliában. "Amit szem nem látott, fül nem hallott, és emberi elme meg sem gondolt, amit Isten készített az őt szeretőknek." Vagy: "Még egy kevés idő és nincs gonosz. Nézed a helyét de nincsen ott. A szelídek pedig öröklik a földet és gyönyörködnek békességben."
2020. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 világvége1 ***** válasza:
Isten jó, örökkévaló, mindenható, teremtő. A menny az örök boldogság helye Isten azon teremtményeinek, akik jók maradtak. Csupa áldás. A pokol a gonoszok szenvedésének helye. Ott vétkeznek, és ennyi. Áldás semmi.
2020. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!