Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények mehetnek legénybú...

Keresztények mehetnek legénybúcsúra?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Már miért ne mehetnének.

Régi szokás volt szinte egész európában.

Sajnos ma már sokszor ordenáré, civilizálatlan

módra elfajult.

2020. dec. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Bocs: Európában.
2020. dec. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"Keresztények mehetnek legénybúcsúra?"

Újszövetség van, a kérdés értelmetlen. Úgy helyes, hogy "egy Krisztus-hívőnek van-e igénye, hogy legénybúcsúba menjen?"

2020. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hogy milyen az a legénybúcsú. Ha meztelen lányok erotikus tánca sok kanos srác között, akkor nyilván nem. Akkor se nagyon, ha a cél, hogy mindenki részegre igya magát.
2020. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ mit jelent az.


Mert ha erkölcstelenség, részegség, mértéktelen tobzódás is társul hozzá, akkor nem.

2020. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

"Ha meztelen lányok erotikus tánca sok kanos srác között, akkor nyilván nem." Már miért ne mehetne ekkor is? Hol van leírva a Bibliába! Nem kéne ilyen kategórikus kijelentéseket tenni! Ez olyan mint ha azt mondanád, hogy bűnösök közé ne menj.....


Szóval szerintem mehetsz, nem vétkezel vele semmit, max te vigyázol a részeg barátaidra.....:)

2020. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ez olyan mint ha azt mondanád, hogy bűnösök közé ne menj....."

Bűnösök közé lehet menni, mert Jézus is betért a vámosokhoz. De nem orgiára ment ő se, hanem együtt evett velük és tanított nekik.

2020. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyébként nem vágyom ilyesmire 😊

Csak szoronganék, lelkiismeret-furdalásom lenne, hánynék aztán meg aludnék....

Ha párom volna, akkor meg eszembe sem volna lecserélni ❤

2020. dec. 15. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a bárataim legénybúcsújában voltam, és jól éreztem magam. Lehet minőségi szórakozást is csinálni, játékokkal, beszélgetésekkel, programokkal. Egy olyan baráti társaság kell hozzá. Én nem is érzem magam jól egy olyan társaságban, akiknek az az elképzelése a kellemes időtöltésről, hogy szétcsapják az agyukat. Nekem nem kell alkohol ahhoz, hogy felszabadutan szórakozzak.
2020. dec. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#7. Azért a legénybúcsú nem orgia....
2020. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!