Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, nektek lopott...

Keresztények, nektek lopott Windows és lopott Office (Word, Excel stb..) van a gépeteken?

Figyelt kérdés
Szerintetek Bill Gates jó vagy rossz ember?

2021. jan. 9. 10:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
win10-ből van ingyenes verzió szóval nem releváns ez a kérdés annyira.
2021. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
56%

#9


Nem akarok beléd kötni, de azért ennyit megtanulhatnál, hogy miként kell egy operációs rendszert feltelepíteni. Egyébként ezek az újak egyszerűbbek, mint a régi XP, úgy emlékszem (egy ideje telefonról netezek, rég telepítettem Windowst).


Viszont aki ennyire nem ért az informatikához, annak érdemes lenne inkább a Media Marktban venni egy olyan gépet, amire jogtiszta Windows van telepítve. Ott megbeszélni az eladókkal, hogy mire kell a gép. Pl. ha játékra, akkor ajánlanak olyat. Ha meg olyan ember megy az illetővel, aki ért a gépekhez, és akiben az megbízik, az még jobb. Mert bizonyos infó szaküzletben ezek szerint szeretik átverni az embereket, hogy feltesznek egy kalóz operációs rendszert. Vagy egy másik értelmezése az esetednek: jogtisztát tettek fel, de 3000-et kérnek a telepítésért, ezt érthetted félre. Mert egy jogtisza Windows nem annyi.


Amúgy nem szégyen, ha valaki nem ért a gépekhez. Az én régi gépem még jó volt, de ma már azt sem tudom, melyik videókártya a menő xD. De majd én is akarok egy új gépet.

2021. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

#11


De az ingyenes az időleges, egy idő után kell serial hozzá, nem? :D

2021. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

#10


Nem feltétlenül tilt a Microsoft, ugyanis van a kalóz verzióhoz crack. És akkor nem érzékeli, hogy tört verzió van a gépen.


Nézd meg a steam-es játékokat, azok közül is mennyi meg van crack-elve, és rendesen mennek. :D

2021. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
13. passz, 1 éve töltöttem le a hivatalos oldalról az ingyeneset és még semmilyen kódot nem kért tőlem.
2021. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
mivel már a win 7-em nem volt támogatott javasolta is mindig.
2021. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Ilyen ingyenes letöltés a Microsoft hónapjáról nekem is volt, de egy idő után tőlem kérte a kódot úgy emlékszem.
2021. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Fú hát passz, minden estre nekem nem tört rendszer és nem fizettem :'D
2021. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

“Keresztények, nektek lopott Windows és lopott Office (Word, Excel stb..) van a gépeteken?”


Nem hinném, az informatikai üzletben szerintem nem a lopottat telepítették.


“Szerintetek Bill Gates jó vagy rossz ember”


Attól, hogy sikeres és nagyon okos még nem azt jelenti, hogy jó ember.

2021. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%

Ha azt mondták az informatikai szaküzletben, hogy 3000 Ft egy jogtiszta Windows, új licensszel együtt, amit senki nem használt még, és azt tették fel, akkor hazudtak. Nincs annyiért, szóval átverés volt. Amit féltettek, az kalóz verzió. Vagy megvetetették veled a kb. 50 000-es Windows-t és azt tették fel 3000 Ft-ért. Vagy ez, vagy az.


De menj át a számítástechnika rovatba érdekelődni, ha nem hiszed el.

2021. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!