Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Történt már olyan teljesen...

Történt már olyan teljesen váratlan esemény az életedben, melyet csodaként éltél meg és ennek hatására jobban hittél az istenedben, vagy úgymond közelebb kerültél hozzá?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 20:20
1 2
 11/14 curios man ***** válasza:
44%

Igeen.

Ujjászülettem Krisztustól, és megannyi kegyelmi ajándék kezdtek el működni rajtam keresztül!


Huhhhhuuuuu juheeeeee

2021. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az h mennyire.szeretem a gyerekemet
2021. febr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor történt.

Például amire legutóbb visszaemlékszek: egy nő koldult a nagy hidegben az utcán Brüsszelben. Adtam neki 2 eurót, mert láttam hogy rá van szorulva.

Kb. 10 perccel később pont 2 euróval olcsóbban jutottam hozzá a buszjegyhez, mint a szokásos ár. A sofőr meg is jegyezte, hogy én milyen szerencsés vagyok..

Ez nem nagy csoda, de ilyen és hasonló sok történt már velem. És nem is ez alapján hiszek Istenben, csak megerősíti, hogy van még ott vmi, amiről keveset tudunk és irányítja az élet rendjét és igazságát.

2021. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

@Konstant: ha ott lettem volna, akkor sem jelentene semmit, amit láttam, akár bekövetkezett az esemény, akár nem, mert nem természetfeletti! Értsd már meg végre! Az, hogy megálmodja valaki a szűk körű családja egyik tagjának halálát, az teljesen hétköznapi eset. Naponta több ezerszer megtörténik, semmi rendkívüli nincs benne.


Más lenne a helyzet, ha olyasvalakinek álmodnád meg a halálát, akit egyáltalán nem ismersz, még hírből sem. De felkeltél, és azt mondanád, hogy XYZ, zimbabwei lakos ekkor és ekkor még fog halni, és tényleg meghalna. Ez már annyira valószínűtlen, hogy ezt lehetne isteni sugallatnak vélni.


Csakhogy ilyesmi sosem történik, és soha nem is történt meg eddig. Nyilván azért nem, mert csodák tényleg nincsenek.

2021. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!