Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez az ige Isten mindenhatósága...

Ez az ige Isten mindenhatósága, mindentudósagarol és mindenütt jelenvalóságáról szól? Jehovások kimeljenek!!!!!

Figyelt kérdés

„A karmesternek: Dávid zsoltára. Ur am, te megvizsgálsz, és ismersz engem. Tudod, ha leülök vagy ha felállok, messziről is észreveszed szándékomat. Szemmel tartod járásomat és pihenésemet, gondod van minden utamra.


Minden oldalról körülfogtál, kezedet rajtam tartod. Csodálatos nekem ez a tudás, igen magas, nem tudom felfogni. Hova menjek lelked elől? Orcád elől hova fussak? Ha a mennybe szállnék, ott vagy, ha a holtak hazájában feküdnék le, te ott is ott vagy. Ha a hajnal szárnyaira kelnék, és a tenger túlsó végén laknék,ott is ott vagy

‭‭Zsoltárok‬ ‭139:1-3,


2021. ápr. 27. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szerintem arról szól igen. Meg Dávid mély meg győződéséröl, hogy Isten valóban mindenható.

Minden valódi tudás és bölcsesség Istennél van és annak adja aki szereti őt.

2021. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!