Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívô szülôk, akik elvesztettét...

Hívô szülôk, akik elvesztettétek kisgyermeketeket, mennyi idô után kezdett enyhülni a fájdalom?

Figyelt kérdés
Szorosabb lett Istennel a kapcsolatotok vagy eltávolodtatok a hittôl?

2021. júl. 1. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Őszinte részvétem.
2021. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Szervusz.

Nincs nagyobb fájdalom, amikor egy anya látja a gyermekét meghalni. Ezért szeretném kifejezni a mély együttérzésemet. 😢(Anyai nagymamámat láttam, amikor a 6 gyermekéből hármat elveszített)

Amikor megtudtam, hogy gyermekem lesz, hatalmas boldogságot éreztem. Nekem nem született meg, mert akkor még nem éltem keresztény életet, és a vizsgálatok szerint betegen születtek volna az ikreim. Ezért sajnos rossz döntést hoztam és megszakíttattam a terhességet. Ezek után az orvos közölte, hogy sajnos nem esek majd teherbe többé.

Megakartam halni, még az öngyilkosságot is fontolgattam. Hatalmas segítség volt a férjem a szüleim, barátaim is.

Bár ott maradt az a tüske a szívemben, de az életösztön és a támogatások sokat segítettek.

Emberre válogatja, hiszen nem vagyunk egyformák, van aki feltudja dolgozni, van aki soha nem tud belenyugodni ebbe. Sok múlik azon is, hogy milyen az ember környezete, és a támogatottság. De legfőképp az Isten ígéreteibe vetett hit az, ami erőt ad a folytatáshoz. Hiszen megígérte, hogy az elhunyt szeretteinket visszakapjuk, amikor a feltámadás megtörténik majd. Kérdés, hogy Mi ott leszünk-e?

Számomra az volt a hatalmas változás, hogy egy év múlva az orvos szavai ellenére kiderült, hogy újra gyermeket várok. Ez segített feldolgozni a történteket. Azóta eltelt több mint 30 év és a lányom egészséges, bár nem osztozik velem a hitben.

Szeretnék veled olyan történeteket megosztani, ami hasonló a Te gyászodhoz, és arról szól, hogy miként vészelik, vagy vészelték át ezeket a fájdalmas veszteségeket a szülők.

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. júl. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

"Ezek után az orvos közölte, hogy sajnos nem esek majd teherbe többé."


Kivették a méhedet?

2021. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

3

Nem, viszont a műtét után ezt állapította meg és közölte velem.

Amikor egy évvel később összetalálkoztunk, teljesen megvolt lepődve.

Az a kérdése: "maga terhes"? Azt válaszoltam neki: "Nem, lenyeltem egy görögdinnyét"

Soha nem felejtem el azt a napot.

2021. júl. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

"Nem, viszont a műtét után ezt állapította meg és közölte velem."


Kizárt.

2021. júl. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vajon miért mondanék valótlant? Nem Én vagyok az egyetlen, akivel megtörtént ez.
2021. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Nekem az ikreim közül nem született meg az egyik. Lassan harminc éve történt és mai napig gondolok rá.
2021. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem.

Nekem valószínűleg fogyatékos a gyerekem, hasonlóan érzek mint te, sőt egyelőre azt gondolom ennél rosszabb nem is bír lenni. Nagyon bízom abban hogy megtalálom az életemben Jézust és valahogy segít majd rajtam, mert ennél mélyebben nem tudok megtörni.

2021. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# Miből gondolod, hogy fogyatékos?
2021. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!