Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem lehet elfogadni a...

Miért nem lehet elfogadni a melegeket s leszbikusokat?

Figyelt kérdés
Èn református vagyok, 10 éve járok közösségbe! Szeretek imàdkozni szeretem az Urat! Ami legfontosabb hogy pozitivak maradjunk: szeretet, tisztelet,bekesseg,, de nem ertem miert nem lehet elfogadni akik a sajat nemukhoz vonzodnak?Isten teremtette oket is a Satant is mindent nem kell a gonoszra ra fogni mindent! A magan eletbe tartozik a nemi dolog mi koze ehhez a vallasnak mert ugye ebbol gyerek nem szuletik?? Es ? Ha ok igy erzik jol magukat igy boldogok! Rokonom is meleg de nem bant senkit segitokesz tisztelet tudo ha neki igy jo akkor miert ellenzi az egyhaz!!! Tudod mit mondok?? A PAP meg az egyhazi vezeto emberek sem szentek csak annak hisziik magukat ők ugyan olyan vetkes gyarlo foldi halandok megszulettek s meghalnak!! Egy mulandoak ok is semivel se kulonbek
2021. júl. 17. 09:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

El lehet.


Aki nem fogadja el őket, az saját elhatározásából teszi. Kismillió dolog van tiltva a Bibliában, ami tiltások egy részén már túlfejlődtünk (kevert szálas textilek hordásának tilalma, mi mindent lehet egymás mellé vetni stb). A homoszexualitás negatív megbélyegzését is el lehetne felejteni már.


Aki nem bírja a homoszexuálisokat, az szeret gyűlölködni. Nekem -hála az Égnek- jobb hobbijaim vannak, mint mások utálata.

2021. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Az emberek nagyrésze elfogadja a melegeket, azzal van teli a tökünk, hogy már a csapból is ők folynak.
2021. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos akik tényleg elítélik őket, szeretik ha másokat bántanak akik kicsit másabbak. Pedig nem kéne.
2021. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Mansour ***** válasza:
79%
El lehet, és el is kell. De ez az elfogadás egyáltalán nem azt jelenti, hogy az LMBTQ-ideológia zavaros, sokszor önellentmondásos eszméit és provokatív megnyilvánulásait ünnepelnünk kellene, és az általában ezekhez kapcsolt egyéb kultúrbalos eszmék előtt is hajbókolnunk kellene.
2021. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Elfogadom őket olyannak amilyenek, de minek kell felvonulniuk?
2021. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!



100X ez ismételt kérdés és nem arról van szó hogy nem fogadják el ezeket az embereket hanem arról van szó hogy ezek az emberek nem tudják különválasztani a személyiségüket ettől a bűntől és azért teszik fel újra és újra ezt a kérdést hogy miért nem fogadják el őket miért piszkálják őket miért nem szeretik őket ?

Az igazi hívők próbálnak ezeken az embereken segíteni de ezt a segítséget ők nem kérik mert ők már eldöntötték hogyan akarnak élni.... életmódjukon továbbra sem akarnak változtatni elvárják Istentől hogy elfogadja azt az életmódot elvárják a hívőktől tolerálják ezt az életmódot vagyis fogadják el a bűnt, elvárják hogy mindenki fogadja el őket ahogy vannak a bűnös életmódjukat, van belőle szabadulás de ők ebből nem kérnek. Akkor kellene írniuk segítséget kérniük ha eldöntötték hogy hallgatnak Istenre és meg akarnak szabadulni.


A nemünket és az ahhoz tartozó szexuális beállítottságot nem mi választottuk ezt Isten helyezi az emberbe ezen változtatni akár tetszik akár nem lázadás az Isten ellen.

Az ördög a nagy lázadó azt is végzi hogy megváltoztja az emberek szexuális

beállítottságát. Jézus pedig ellene tevékenykedett és tevékenykedik ma is.

Isten beszédei ellentmondanak ennek a modern, liberális, szabadelvű gondolkodásmódnak és magyarázatnak amit a homoszexuálisokkal kapcsolatban az ateisták és egyes magunkat hívőknek valló emberek is mondanak.


Ján 10:10 A tolvaj csak azért jön, hogy lopjon, öljön és elveszítsen. Én azért jöttem, hogy életük legyen, és bőségük


Apcs 17:30 A tudatlanság idejét azért elnézte Isten, de most azt parancsolja az embereknek, mindenkinek mindenütt, hogy megtérjenek.


1Ján 3:8 aki a bűnt cselekszi, az ördögtől van, mert az ördög kezdettől fogva vétkezik. Azért jelent meg az Isten Fia, hogy az ördög munkáit lerontsa.


1Tim 2:4 aki minden embert meg akar menteni és az igazság ismeretére eljuttatni.


És mivel Isten nem változott meg a bűnhöz való hozzáállásában ezért továbbra is az ilyen emberek számára a Jézus engesztelő áldozatában lévő szabadulás az egyetlen lehetőség nincs más kiút az elfogadás és beletörődés, belenyugvás nem kiút hanem hanem ilyenkor az ember átadja magát az ördögnek.



Isten szereti a bűnöst de nem szereti a bűnt!

2021. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Miben nyilvánul meg ez a nagy el nem fogadás? Mert extrémebb dolgokat én csak szekták felől láttam.
2021. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
6os valami bigott, öntelt, agymosott, őrült szektás
2021. júl. 17. 13:04
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
A homoszexualitás kiélése a kereszténység szerint bűn. A bűnöst szeretni kell, a bűnt pedig el kell választani tőle, azzal nem szabad egyetérteni. Ha úgy fogadnánk el őket, ahogy ők akarják, akkor a bűnüket is elfogadnánk.
2021. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
46%

#8


erzekenyites

puhitas

felkeszitese a vilagnak arra hogy barmit szabad lehessen


fokozatokbol all ez

itt egy kis homosdg elfgadas

ott mar jobban

es igy tovabb kijukadni mindeg a vegen lehet


"amit megkotsz a foldon a menyben is kotve marad"


mate 16


"19Neked adom a mennyek országa kulcsait. Amit megkötsz a földön, a mennyben is meg lesz kötve, s amit feloldasz a földön, a mennyben is fel lesz oldva."

2021. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!