Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgyis lehet valaki keresztény...

Úgyis lehet valaki keresztény hívő, hogy Baphomet tetoválás fedi az illető bőrét?

Figyelt kérdés

És mondjuk az adott személy meg akar térni, de csináltatott ilyen tetoválást, mert jó ötletnek tartotta.

Okoskodók kíméljenek, csakis értelmes válaszokat várok! Köszönöm.



2022. febr. 12. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen a tetko nem az számit hanem hogy mit cselekszel!
2022. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Lehet, hogy csak meg tetszett neki az ábra, de egyébként azt sem tudja, hogy kicsoda, vagy egy időben érdekelte, a tetkó a része maradt, csak az érdeklődése változott.

Egyik barátnőmnek a bokáján elvileg az angyal szó van kínai karakterekkel, de mivel egy haverja csinálta, amikor tanulta a szakmát, bármi lehet.

2022. febr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Lehet keresztény, de én a helyében leszedetném.

Én hiszek a szellemi erőkben és szerintem megfogja nehezíteni a dolgát, hogy nem szabadul meg attól a tetoválástól. Finoman fogalmazva, nem lesz neki hasznos, hogy az Ellenség szimbólumát hordja magán.

A megtérése után a legjobb lenne a tetoválást eltávolítattnia, hogy kifejezze ettől teljesen elhatárolódik és nincs visszaút, Ő már Jézushoz tartozik. A könyvektől, nyakláncoktól is megkéne szabadulnia, amik az okultizmushoz kötik vagy ebből a korszakából származnak, ha esetleg van ilyenje. Általában ezt szokták csinálni. (Volt sátánisták is tértek már meg.) Bárkiből lehet keresztény, ha megbánja bűneit, felhagy a régi életével és elköteleződik Krisztus követése mellett.

2022. febr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Kisgyerekként volt batmanes pizsamám, úgy hogy pókember volt a legnagyobb hősöm. Egy fiktív karakter se haragudhat meg rád ha más fiktív karakter képét viseled magadon.
2022. febr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb keresztény felekezettel nem lesz baja az illetőnek. Bizonyos közösségek kifejezetten büszkék is lehetnek rá, mekkora "halat" fogtak maguknak. Egyes egyházak azt is elfogadják, ha a megtérést követően tetováltat valaki, csak utána gyónja illetve bánja meg a tettét.
2022. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Jézus is megbocsátott a házasságtörő asszonynak, annyit mondott neki hogy eredj és ne vétkezz többet. Akkor miért ne bocsátana meg nekünk is?
2022. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bárki megtérhet. Magamból indulok ki én leszedetném, miután megtértem, nem fér össze a kettő.
2022. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen fog múlni az üdvössége.
2022. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
igen
2022. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is leszedetném.
2023. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!