Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten megbocsát az olyanoknak,...

Isten megbocsát az olyanoknak, mint Susan Atkins?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná, egy sorozatgyilkos szektavezér követője, aki embert ölt érte, de a börtönben megtért, és több öngyilkosságot is megakadályozott. Ha tényleg őszintén megbánta, akkor a Mennyben van? (Kb 12 éve halt meg) Meg tud Isten bocsátani egy gyilkosnak, aki megbánta bűneit? (Kérlek, aki nem hívő, ne válaszoljon, tartsuk tiszteletben egymás világnézetét)

2022. febr. 19. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha szívből megbánta és jó útra tért akkor LEHET. a bal latornak is megbánta bűnét, mire Jézus azt mondta, Fiam velem leszel holnap a Paradicsomban.
2022. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

érte öletek nem ő ölt..A megbánása mennyire valódi és igaz?

Nem tudjuk, az, hogy mi történik a halál pillanatában, már csak a Isten és a halálba átlépő tudja. (1-es: fennmaradt írások és képzőművészeti ábrázolások szerint a jobb lator volt, aki az utolsó pillanatban megtért, megvilágosodott, Lukács 23,32-43)

2022. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Isten a megtérő bűnösnek megbocsát, a magát nagyra tartó, megtéretlen képmutató vallásoskodóknak a bűneik pedig megmaradnak, lásd farizeusok.
2022. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vajh' miért kaptam a sok lepontyozást a 2-re? meg tudja valamelyik lepontozó idnokolni?
2022. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Honnan tudjuk hogy te nem vagy farizeus? Nagyon magas lóról osztod az észt.
2022. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte volt-e a megbánás, nem tudom, de fogadjuk el, hogy igen!
2022. febr. 20. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!