Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek még mennyire...

Szerintetek még mennyire működik és mennyire jó módszer manapság a pokollal való fenyegetőzés?

Figyelt kérdés

Sokszor lehet azt látni, hogy ha valaki nem tartja a vallását hogy esetleg nem hisz úgy Istenben, nem jár templomba és társai, akkor általában a pokollal való ijesztgetés fenyegetőzés kerül napirendre ....hogy járjál templomba mert különben elkárhozol és az örök szenvedés vár rád halál után.

Szerintetek egy jó térítési módszer ez még az embereknek?


2022. aug. 19. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Templom nem véd meg a pokoltól.

Ha van két ruhád az egyiket add oda annak akinek nincs, és ha van eledeled hasonlóképpen cselekedjél. Xd

2022. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Drakula ***** válasza:
82%
Ez nem téritési modszer, most mondtad hogy vallásos emberek ijesztgetnek vele vallásos embereket.
2022. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Oké és egymás között mennyire visszatartó erő, mennyire jó módszer szerintetek ijesztgetni így egymást?
2022. aug. 19. 15:56
 4/8 Drakula ***** válasza:
81%
Nem tudom mert én nem szoktam. Olyannal aki szokott meg nem beszéltem, csak láttam.
2022. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nagy baromság. Nem félni kell, hanem élvezni, ha jó vagy.
2022. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"járjál templomba mert különben elkárhozol" - ez semennyire. Ha része a vallásnak a pokol, akkor mindenképp meg kell említeni a feltételeket.
2022. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én ezt nem tudom komolyan venni, pedig hívő keresztény vagyok. egy EMBER, akit Isten teremtett milyen jogon mond nekem ilyeneket?
2022. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy sokszor lehet látni. Valóban sokszor látod? Mert én nem nagyon találkozom ezzel.
2022. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!