Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgyérzem isten engem választot...

Úgyérzem isten engem választott ki. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Hiszem azt hogy a bolygón él a Jézus és egyetlen egyemberbe lakozik. Tehát itt él egyetlen egy emberbe a jézus. Azt érzem hogy az isten engem választott ki. Azt érzem ha én netán meghalnék akkor vége lenne a világnak, tehát felrobban az egész bolygó. Még nincsen itt az ideje hogy meghaljak, isten az én őragyalom aki velem van és ha életem forog kockán valami miatt életben maradok. Érzem hogy én a Jézus vagyok isten méltósága aki most is velem van. Miért érzek így ha én meghalnék akkor vége lenne a világnak? Én ateista vagyok. Valsmiazt súgja azért választott ki engem isten, mert nem hiszek benne. Amióta megkaptam ez a korona vírus vakcinát azóta érzem ezt. Tényleg nem vicc! Megmagarázhatalan dolgok történnek velem. Mindig egyke voltam, sehol nem találtam a helyem. 25 évesen az érzem én vagyok a leggyengébb ember. Egy baba erősebb nálam mint én. Engem a apró szél is fellők. Tudom hogy hülyének néztek, de látomásaim is voltak, átéltem azt hogy hogyan robban fel a világ. Hangokat hallottam, valami azt súgta hogy pl: A pólómon volt valami hajszál, és tényleg ott volt a hajszál

És egyfolytában súgta ez a hang hogy szedjen le mert ha ezt nem teljesítem akkor vége lesz a világnak, elpusztul minden és csak víz lesz mindenhol és az ég. Egésznap sütni fog a nap, és nem lesz eső. Csak a vizes puszta lesz mindenhol. Később egy új világ fog jönni, kezdődik minden előről és ugyanazok az emberek fognak megszületni köztük én is és ezt a Jézusi szerepet más fogja betölteni. Más emberbe fog bele bújni és ez újra és újra megismétlődik. Novozánszki Fanni eltűnéséről is éreztem valamit. Például azt hogy 4 ember egy hídról dobta bele a Dunában a holttestét drót kerítésbe tekerve. Nem viccelek!



2023. jan. 25. 19:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
36%

Isten minden emberben benne lakozik. Nem ez van a bibliában?

Es vagy meghallod vagy meglátod magadban vagy nem.

2023. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
42%
Én nem hiszek a mesékben, meghagyom a gyerekeknek.
2023. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Lehet, a biblia egy hazugság. Az isten a Jézusi szerepet egy 1 embernek ajándékozta azt pedig nekem mert én ateista vagyok és látta azt hogy nagyon nem hiszek benne. Jelet adott. Ezért kellett embereknek beoltstnoukmagát a korona vírus vakcinával ez egy olyan szer volt ami védelmet adott. Ha eljön az új világ, ezek az emberek újra megfognak születni, ugyan ott és ugyan olyanként. Akinek oltatta be magát az pedig nem fog megszületni

Higyjétek el ez a korona vakcina Istennel kapcsolatos volt. Ez a bibliában is benne van.

2023. jan. 25. 19:42
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Előfordul ilyen, pszichiáter tud pontos diagnózist adni és hatékony gyógyszert felírni.
2023. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Skizofréniának a tünete ez a küldetés tudat, olvass utána. Akkor kell ezt elkapni és kezelni mikor még megkérdőjelezed a képzeteid, mert ha eluralkodnak rajtad onnantól már csak jóformán a leszedálás és ágyhoz szíjalás marad. Tudom hogy most extrémen hangzik amit mondok,de láttunk már nem egy ilyet. Úgy még érthető lenne ha egyébként nem lennél ateista, de az ilyen légbőlkapott képzetek általában tünetek. Remélem, még azelőtt látod ezt, mielőtt átkerül a kérdésed a vallás kategóriába, mert hát miért is ne, és törlik a válaszomat...
2023. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
A titkos szervek ezt nem árulják el. Mert akkor nagyon nagy pánik lenne. Ha itt egy titkos hatóság most ezt olvassa, az elfog tenni lábalól most. Mivel kiszivárogtattam olyan információkat ami nagyon szigorú és nemzet bizottsági kockázattal jár
2023. jan. 25. 19:44
 7/33 A kérdező kommentje:
Lehet hülyének nézni de nem vagyok az. Azt is tudom hogy a Novozánszki Fannit egy fekete Bmw-vel vitték el be volt tekerve drót hálóba és bedobták egy hídról a folyóba. A rendszámára is emlékszem. Ha valakinek van ügyfélkapuja ellenőrizzétek a rendszámot hogy tényleg az e vagy sem. Sajnos nekem nincsen ügyfélkapum. Kzt-760
2023. jan. 25. 19:49
 8/33 anonim ***** válasza:
Ám legyen, egy pillanatig komolyan veszlek, mert szeretem nyilvánosan megalázni magam. Az fizikai képtelenség, hogy egy szer, ami a mi világunkban, a 3D-ben létezik, és a fizikai testünkre hat, minket bármilyen természetfeletti lényhez kapcsoljon vagy valami kaput nyisson vagy mi a francot magyarázol itt. Szimplán azért, mert a kettő teljesen más síkon létezik (most tegyük fel hogy létezik) lehetetlen hogy az egyik hasson a másikra. Ugyanúgy, ahogy egy 2d-s játékban sem tudsz előre-hátra menni.
2023. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Jav: az előre-hátrát értsétek úgy, hogy beljebb-kijjebb, csak már nem tudok magyarázni mert agyilag lepusztított ez a kérdés
2023. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Emlékszem hogy egy fekete színű BMW volt. Hátul volt a csomagtartóban és 4 fekete ruhás ember vitte a hídra és hajlította bele. Arra járt egy rendőr autó is sajnos messzi volt és le is kanyart egy utcába. Ez egy opel Astra classic volt talán a rendszáma KBT Keződbetűs volt.
2023. jan. 25. 19:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!