Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 2023. január 24.-én a tudósok...

2023. január 24.-én a tudósok ismét állítottak a végítélet óráján, ami azt szimbolizálja, hogy mennyire közel van az emberiség ahhoz, hogy elpusztítsa önmagát. Ti hogy látjátok? Mit mond erről a Biblia?

Figyelt kérdés

2023. febr. 8. 06:23
1 2
 1/11 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
84%

Azt mondja hogy "azt csak az atya tudja".


Szoval már itt abba is lehet ezt hagyni.

2023. febr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne arra készülj, holnap, vagy egy évtized múlva jön el. Készülj úgy, hogy a következő pillanatban. Mindig legyél kész a halálra és Jézus esetleges második eljövetelére. Értelmetlen az ilyen találgatásokkal foglalkozni. Elég ha az Atya tudja, mikor küldi el újra Krisztust, neked annyi dolgod van, hogy mindig készen állj rá. Ha nem arra, akkor legalábbis a halálra.
2023. febr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

" a tudósok ismét állítottak a végítélet óráján"


A tudósok nem ismernek olyan fogalmat, hogy a "végítélet", ez kizárólag vallási dolog.

2023. febr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 UlfOrmson ***** válasza:
50%
A tudós egy elég tág fogalom. A fizikus is tudós, de egy régész, nyelvész, geológus is az...
2023. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 KZitus ***** válasza:

#4

"A tudósok nem ismernek olyan fogalmat, hogy a "végítélet"...." - ezt az állításodat mire alapozod?

Talán mégis létezik náluk ez a fogalom?

2023. január 24-én a tudósok közelebb állították a végítélet óráját a a világvégét jelképező éjfélhez.

„A végítélet órája azt jelképezi, hogy mennyire közel van az emberiség ahhoz, hogy elpusztítsa önmagát. Az ukrajnai háború, a nukleáris fenyegetettség és a klímaválság miatt kedden a tudósok ismét állítottak ezen az órán. Még soha nem voltunk ennyire közel éjfélhez” (AFP International Text Wire).

„A tudósok kedden bejelentették, hogy állítottak a végítélet óráján, így most 90 másodpercre vagyunk éjféltől. Az emberiség soha nem volt ennyire közel armageddonhoz” (ABC News).

„Egy nemzetközi tudósokból álló testület arra figyelmeztetett, hogy az emberiség léte nagyobb veszélyben van, mint valaha” (The Guardian).

2023. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 KZitus ***** válasza:
elnézést kérek # 3-nak szól az 5-üs hsz.
2023. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#1

Azt a napot és azt az órát senki sem tudja, csak az Atya. Ez igaz is.


Csakhogy Jézus és az apostolok is leírták a generációnak jeleit, amelyet a Szentírás "utolsó napoknak" nevez. Többek között a Máté 24-ik fejezete erről szól.


Tehát itt pl Jézus olyan mértékű nemzetközi háborúkat, éhinséget, földrengéseket, járványos betegségeket stb. látott előre, amely, amely egy adott, viszonylag rövid korszakon belül történik meg és amelyek nagyságrendje sokkal tragikusabb, mint amit addig tapasztaltak az emberek.


Ez szembetűnő módon az első vh-tól látható igazán! Tehát szerintem a bibliai utolsó napokban élünk.


Így aztán igaz hogy pontosan senki sem tudhatja azt a napot és órát, de Jézus és a tanítványai egy sereg jelet adtak meg annak érdekében, hogy akik akkor élnek, mint hívők, világosan fel tudják ismerni az Ő eljövetelét és jelenlétét.

2023. febr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"Ez szembetűnő módon az első vh-tól látható igazán! Tehát szerintem a bibliai utolsó napokban élünk."


Ez marhaság, ez egy ÉVSZÁZAD.

2023. febr. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

2 Péter 3:8 "Ez az egy azonban ne legyen elrejtve előttetek, szeretteim, hogy egy nap az Úrnál olyan, mint ezer esztendő, és ezer esztendő mint egy nap."


Ezek szerint ami nekünk egy egész évszázad, az Istennél lehet, hogy csupán egyetlen nap.

2023. febr. 9. 05:53
 10/11 Jégszív ***** válasza:
Na jó, ebből én kimaradok...
2023. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!