Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények meghalnának...

A keresztények meghalnának Istenért? Te meghalnál Istenért?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy végleg. Nincs feltámadás, kegyelem meg hasonlók.

2023. febr. 8. 21:58
1 2
 1/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
27%
Magasabb rendű létforma mint én, igy természetesen.
2023. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És ha fényességes Allah (dicsőség neki) azt várja tőled, hogy az egész életedet másoknak áldozd, akkor megtennéd?
2023. febr. 8. 22:14
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Tisztelt kérdező! Ez a kérdés így nem jó. "Istenért" nem kell meghalni, mert nem szorul ránk. 👍 Gondolom úgy érted, hogy az Ő törvényei betartása miatt, amely olykor ellentétben van a világi hatalmakkal.


Képes lennék meghalni a hitemért, mert saját magamat nem óhajtom szembeköpni. És ha valakinek még hite sincs, mi marad?


Csak nagyon nem mindegy hogy miben, kiben hisz egy ember, mert sajnos a istenképek között óriási különbség van! Rengeteg ember halt már meg a hamis, pusztító istenképe miatt.


Viszont ahhoz amit még írtál: ha valaki képes az igaz Isten igazságai miatt meghalni, az biztosan nem fog az általa igét feltámadásból kimaradni!

2023. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
55%

"azt várja tőled, hogy az egész életedet másoknak áldozd, akkor megtennéd?"


Hát ez nemesebb dolognak tünik mint amit eredetileg csinálnék.

2023. febr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%

:D

Milyen jò barbàrnak lenni ès nem lekorlàtozòdni valami feltètelezèsnèl ès kitartani mellette ès èrvelni tèríteni

A vallàsokkal eleve nincs bajom de amikor màr gyôzködnek hogy nekem az igaz allah isten buddha krisna stb nèlkül rosszlesz..na akkor màr ùgyvagyok mint a nèni aki azt

Nyilatkozza hogy

“Az isten b@sszameg màr bocsànat”

2023. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
40%
Most ki kezdett győzködni?
2023. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%
Inkább a sátánért halok meg
2023. febr. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ez mit jelent.
2023. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Sokan meghalnak ma is Jézusért, én sem tagadnám meg, ha az életembe kerül se, ugye ahogy a Szentírás mondja, hogy ő is megvalljon a Mennyei Atya előtt.
2023. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 ...Laci ***** válasza:
60%

Meghalni biztosan kellemetlen lenne, de élni érte úgy, ahogy Őneki tetszik, az a kihívás, barátom.


Arra nem tudok válaszolni neked, hogy még tudok-e halni érte. Szeretnék képes kenni rá.

2023. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!