Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gyakorlod a kegyelmet,vagy...

Gyakorlod a kegyelmet,vagy csak beszélsz róla(pl.a "Mi Atyánkban)?

Figyelt kérdés

"Keresztény családban nőtem fel s így 6 hetes koromtól átlagosan 3 prédikációt hallgattam,de édesanyámmal minden nap! minden nap beszélgettem a Bibliáról. Természetesen,igen sokat beszélgettünk Krisztus kegyelmességéről, azonban amikor bűnt követtem el a család törvényei ellen,mindig jött a büntetés.(Körmömre égetett cigaretta,a gyermek ketrec rúdjai széttörése rajtunk,nadrágszíjjal hurkásra vert hátsónk,stb.)

Bár szüleink aktív hitéletet éltek,sosem mondták,hogy"Bár ezért büntetést,verést érdemelsz,mivel Isten nekem is megbocsájtott,én is megbocsájtok neked!"


Szüleid gyakorolták feléd a megbocsájtást?


Te gyakorlod környezetedbe ezt az isteni tulajdonságot?


Ha nem, miként van arcod azt imádkozni,hogy "...Bocsásd meg a mi vétkeinket,amint mi is megbocsájtunk az ellenünk vétkezőknek!..."



#büntetés #kegyelem #krisztusi szeretet
2023. ápr. 25. 01:51
A kérdező szavazást indított:
Szüleid megbocsájtottak büntetés nélkül?
Te meg tudsz bocsájtani bocsánatkérés,büntetés elvárása nélkül?
Milyen érzés megbocsájtani?
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen körömre égetett cigaretta? Észnél vagy ilyet kitalálni?
2023. ápr. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fater találta ki s nem én.
2023. ápr. 25. 04:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 1800-as években nőttél fel? (6 hetesen hogy tudtatok a Bibliáról beszélgetni?) Másik lehetőség, hogy szektában gyakorolták a krisztusi szeretetet.

Most, hogy felnőttél mit fogsz tenni a saját gyermekeiddel?

2023. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3.Hsz!


Aki érteni akar,megért.

Aki csak kötekedni,az semmit sem ért,hiába beszél magyarul!

2023. ápr. 25. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:

3.Hsz!


Most,hogy -ítéleted szerint-legalább 124 éves vagyok,elgondolkozom a születendő gyermekeim neveléséről. :)

2023. ápr. 25. 20:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!