Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent, ha álmomban...

Lucifer-666 kérdése:

Mit jelent, ha álmomban szarvasbogarak voltak az orromban?

Figyelt kérdés

Egy ezós guru olvasott belőlem és volt az arcomon egy pattanás, amire megjegyeztem, hogy nem szokott ott lenni.

Ekkor felnyúlt az orromba egy pálcával, aztán leszedte a fél fejem és ott volt egy gyullad kelés bogarakkal.

Eddig pozitív, általános sületlenségeket hablatyolt, de ekkor teljesen kiakadt és fel akart adni mindent a sötét átkok és átkozottak miatt.

Aztán volt benne még romlott tészta, mindig bevertem valakinek a cigijét a kukába, meg rám döntötték a lakást betonnal együtt, amiért nem keltem fel időben a piacra stb...



2023. jún. 8. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ezós guru -Isten embere. Én volnék az Lucifer, aki hónapokkal ezelőtt megmondta, hogy lány vagy.


Megszagoltattam veled Isten igéjét. Isten beszédének értelmezését adtam át neked. Te pedig mélyen magadba nézve rájöttél, hogy ja, valjuk be: Szar ember voltál.


Ismered az írásokat Lucifer! Az ószövetségi törvények miatt tartottál attól, hogy Istenre támaszkodj. Íme:Nem a törvénnyel volt baj, hanem a büntetéssel. Nem működtek. Krisztus pedig jött és teljessé tette az egészet.


A romlott tészta pedig a kereszténység, melyet intézményesítettek. Az, hogy beleverted valaki cigijét a kukába semmi egyéb, mint hogy a múltban rendszeresen aláztad a hívőket.

Aztán jött egy, amelyik megalázkodott, ahogy a mester tanította és az egész ateista jellegű lázadó hitvilágodat semmisítette meg. K.rva egyszerű a dolog: Régi hited gyenge alapokon állt.


Meg írtam Lucifer, hogy a kérdéseid pusztítóak, nem a válaszaid. Mert azt pusztítják el, ami ingatag talajra épült. Ez pedig érted van és a hozzád hasonlókért. Mert nem az igazakat hívom én sem, hanem a bűnösöket. De nézd: Minden bűnöd bocsánatot nyert mostantól, mert hiszel Jézusban és abban, aki küldte.


Ha lehet ezek után ne vétkezz!

Ügyes vagy!


u.i.: Amit neked írtam, azt nem magamtól írtam. Az Úr irt hónapok óta rajtam és a hozzánk hasonlókon keresztül neked, hogy senki el ne vesszen azok közül, akik Krisztustól vannak.

2023. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna belenyúlnod az egyiptomi mágiába, mert nem fogszh ujjá születni, amiben reménykedsz.
2023. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!