Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudnátok olyan plébániát...

Tudnátok olyan plébániát /templomot irni aminek van saját youtube csatornája és lehet nézni a misét?

Figyelt kérdés
sziasztok ezt Budapest-Újlak Sarlós Boldogasszony Plébánia és ezt Városmajori Jézus Szíve plébánia ismerem ezt ne irjátok, ezen kivül vannak még ilyen templomok ahol a youtubera kiteszik a misét? (mozgássérült vagyok elmenni nem tudok, de mióta ezeket felfedeztem szeretek misét nézni, azért kérdezem van e más is, mert kicsit mindegyikbe más, néznék újakat is) KATOLIKUS misét szeretnék, köszi
2023. júl. 30. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Apostol TV youtube csatornája, esetleg?

https://www.youtube.com/@ApostolTelevizio


Itt a gazdagréti plébániáról szokott lenni közvetítés minden vasárnap.

2023. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia az apostolon csak vasárnapi van, én olyanra gondoltam ahol van napi :) köszi!
2023. júl. 31. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Folyamatos közvetítés akár van épp mise, akár nincs:

https://www.youtube.com/watch?v=oCDUR7fPtWg

A legutóbbi 12 óra visszanézhető esküvőkkel, keresztelőkkel, stb. együtt, és hétköznapi miséik is vannak, itt a miserend:

[link]

2023. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nem tudom mennyire élő, itt a gyakorin irták nekem régen, hogy az élő videók csalókák ugyanis a YT tényleges élő sugárzást, csak 12 óráig enged és utána max újra kezdeni lehet. (vagy ilyesmi)
2023. aug. 22. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak simán rákattintasz a linkre, akkor azt látod, ami ténylegesen épp most történik. Most épp semmi. :)

Ha az idővonalon egy korábbi időpontra kattintasz, akkor amit látsz, az nem élő: pl. ha most -9.30 körül kattintasz rá, akkor a ma reggeli misét tudod visszanézni.

2023. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt nem tudtam. Csak amit fentebb irtam azt nem tudom igaz e, több topikba olvastam, ezt hogy irják csak 12 óra folyamatos stream mehet 1 huzamba.
2023. aug. 22. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a 12 óra azt jelenti, hogy annál többet nem nézhetsz újra, szóval ha a vonal elejére kattintasz, az ott a mínusz 12 óra, tehát ha arra vagy kíváncsi, hogy 15 órával ezelőtt mi volt, azt már nem látod.

De ha a templom veszi a fáradságot, hogy folyamatosan közvetítsen, akkor a vonal legvége mindig a teljesen, valóban élő kép. Majd próbálgasd ki többször, fogod látni, ahogy sötétedik, hogy amikor a miserend szerint kezdődik, tényleg akkor kezdődik a mise, stb., mert ők tényleg folyamatosan élőznek. :)

2023. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es köszi!
2023. aug. 22. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!