Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szorongok és fájdalmat érzek...

Henrietta Jónás kérdése:

Szorongok és fájdalmat érzek a nagy munkahelyi nyomás miatt, és úgy érzem, a szívem egyre távolabb kerül Istentől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Olvass szépirodalmat
2023. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Hordj keresztet a szíved fölött.
2023. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lucifer-666 ***** válasza:
23%
Milyen nyomás?
2023. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Az lehet a stressz es a szorongas kovetkezmenye, hogy tavolabb erzed magad Istentol.

Ha tudsz imadkozni, akkor kerd, hogy segitsen. Ha nem tudsz, akkor kerj meg valakit, hogy imadkozzon erted, helyetted.

Mellette a stressztuneteken kellene segiteni, egyreszt amenyire rajtad mulik, magan a kivalto okon. Beszelj valakivel a munkahelyeden stb. Masreszt relaxalassal, sporttal, kikapcsolodassal. Ha a nyomas enyhul es a stressztunetek oldodnak, akkor Istenhez is kozelebb fogod magad erezni, valoszinuleg (szerintem).

De ha ez regota fennall, vagy fokozodik. (Pl. hol erzel fajdalmat?) Akkor erdemes lenne a haziorvossal beszelni, ok ilyesmit n gyakran latnak. Lehet, hogy kivizsgaltatna a fajdalmat, vagy javasolna pszichologust, vagy tappenzre tudna venni teged.

Az Istennel kapcsolatos kerdeseddel elmehetsz a paphoz / lelkeszhez is. Nekem ezzel jo tapasztalataim vannak (evangelikus lelkesz).


Ha relaxalni akarsz, itt van egy, pl. ezzel tudod csokkenteni a stresszt.

https://www.youtube.com/watch?v=nb3fQEr9u_k&t=656s&ab_channe..

De sok van meg a neten.

2023. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Potyondi Gergely ***** válasza:
29%

Azt tudom tanácsolni hogy imádkozz és böjtölj valamit, továbbá kérj meg másokat is hogy imádkozzanak érted.

Esetleg a keresztény zenék is segíthetnek még.


Azt érzed hogy a munkahelyeden valaki a hited miatt utál, vagy túl sok a munka?

2023. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Potyondi Gergely ***** válasza:
5%

Nem kell válaszolnod.


A legjobb ha megkéred Istent, hogy legyen meg az Ő akarata.

Halgass a lelkiismeretedre, mert a lelkiismeret Isten hangja, és ha kéred, akkor el fogja mondani hogy mit kell tenned a munkahelyeddel kapcsolatban.

2023. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lucifer-666 ***** válasza:
0%

Ő pl. az öldöklésben találta meg a lelki békességet:

[link]

2023. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha munkát váltanál?
2023. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Anno, amikor a 4 nagyszülőm közül 3 meghalt covidban, én is kicsit eltávolodtam, mert az egyik mamám, akivel a lehető legjobb volt a kapcsolatom, majd kicsattant az egészségtől és egyik napról a másikra hirtelen megbetegedett és pár nappal később meg is halt...szerencsés vagyok, mert sok szintén hívő barátnőm van, akik tartották bennem a lelket, és segítettek teljesen visszatalálni.
2023. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vincze Bettina válasza:
24%
Kedves barátom, ne légy szomorú, mert van Istenünk. Mindaddig, amíg Istenhez fordulunk, és valóban támaszkodunk rá, Isten segít megszabadulni a fájdalomtól, és szeretetet és üdvösséget ad nekünk.
2023. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!