Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik kellemetlenebb 30 évesen?

Melyik kellemetlenebb 30 évesen?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek egy ifjúsági zenés Istentiszteletre, ahol csak gimnazisták vannak rajtam kívül, vagy, ha elmegyek egy Biblia órára, ahol csak idős nyugdíjasok vannak rajtam kívül? Úgy, hogy mindkét esetben csak a program nevét ismerem előre, és nem tudom, hogy kik szoktak rajta résztvenni.

2023. nov. 12. 16:43
 1/9 Lucifer-666 ***** válasza:
87%

A mennyországban sem lesznek az emberek korcsoportba terelve.

Ha ismerkedni szeretnél, szerintem a fiatalokkal több témád lenne.

2023. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 IstenGyermeke1 ***** válasza:
100%
Dicsőítést támogatnám. Szerintem bőven lennének, kik örülnek neked, de ez közösség (vagy gyülekezet vagy mi van a neoprotestánsoknál) függő
2023. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

De miért nem azt kérdezed, hogy melyik a kellemesebb?

Így az a benyomásom a kérdésedről, hogy úgy véled, hogy mindkét opció kellemetlen. Ha így van, miért mennél el bármelyikre is?


Erről eszembe jutott egy vicc:


A nyuszika szeretné a kertjében lenyírni a füvet, de nincs fűnyírója. Eszébe jut, hogy elkérhetné a medvéét. Igen ám, de emlékei szerint a medve nem túl barátságos, segítőkész. Nem baj, azért elindul, hátha kölcsönkaphatja. Útközben elgondolkodik:

"Végülis a medve tényleg egy szemét állat. Szinte sosem segít senkinek. Na de mindegy, ha már elindultam, legalább megpróbálom, hátha most jó napja lesz."

Megy tovább, közeledik a medve házához, de megint csak eszébe jut:

"A múltkor a borz is mondta, hogy a medve hogy kiszúrt vele a patakparton; de igazán mástól sem hallottam még róla semmi jót. Kár volt eljönni, csak pocsékolom az időmet. De azért innen már mégsem fordulok vissza, ha már eljöttem, csak sikerül szót érteni ezzel a barommal."

Közben odaér a medve házához, a szép, pázsitos kert közepén, és bekopog. Míg várakozik, megint csak elgondolkodik:

"Tulajdonképpen a francnak jöttem el. Úgysem fogja kölcsönadni, örülhetek, ha ki nem hajít ez a rohadék, meg aztán..."

Ebben a pillanatban a medve ajtót nyit, barátságosan köszönti nyuszikát:

- Szia Nyuszika, miben segíthetek?

- Tudod mit Medve? B@zd meg a fűnyíródat!

2023. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar voltal ilyenen, hol erezted magad kellemetlenebbul?

A tobbiektol is fugg, meg a paptol / aki vezeti.

30 ev koruli vagy: felnotteknek, fiatal felnotteknek is szoktak bibliaorat szervezni, ha van ra 2-3 ember.

Attol is fugg, mihez van kedved: Bibliat olvasni vagy zenes dicsoitesre menni?

En ebben a helyzetben az idosebbeket probalnam meg, mert tapasztalatom szerint ok nagyon kedvesek es nyitottak szoktak lenni, es orulnenek neked. De lehet, hogy nalatok nem ilyenek.

2023. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem kellemetlen, ha hiszel Istenben.
2023. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

"Így az a benyomásom a kérdésedről, hogy úgy véled, hogy mindkét opció kellemetlen."


arra ertette szerintem a "kellemetlent", hogy egyik sem az o korosztalya, (vagy gimnazistak vagy nyugdijasok), emiatt kicsit kinos

2023. nov. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jégszív ***** válasza:
68%
Voltak rengetegen, akik hitükért ennél sokkal nagyobb áldozatot is meghoztak. Nem zavar?
2023. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt a szociális kellemetlenséget kérdezem, illetve, nem azt, hogy nekem mi a kellemetlenebb, hanem, hogy annak a közösségnek mennyire lehet konform az én jelenlétem. Tehát például egy olyan ifjúsági csoportba, ahová gimnazisták, és legfeljebb huszonegykét éves egyetemisták járnak, lehet már zavarnék a korommal.
2023. nov. 27. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő kellemetlen.
2023. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!