Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten hány ellenséget teremtet...

Lucifer-666 kérdése:

Isten hány ellenséget teremtett magának?

Figyelt kérdés
Miért?

jan. 17. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Isten nem létezik.
jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Isten nem teremtett ellenséget.

A teremtmények váltak ellenséggé.

jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Luci hányszor provokálja a tisztességes keresztényeket?


Miért?

jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Isten teremtett és szabad akaratot adott a teremtményeinek. Szabadon eldönthetik, hogy elfogadják-e mindazt, amit Isten nyújt vagy sem. Szabadon ellene is mehetnek Isten akaratának, természetesen hasztalanul.

Van, akiket dühítenek ezek a játékszabályok. Vannak, akik szívesen lennének főnökök, istenek.

Olyan ember létezik, aki saját magát Isten ellenségének tartja. Isten pedig nem ellensége senkinek sem. Istennek nincs ellensége. Nincs, aki felvehetné vele a versenyt. Vicces különben a helyzet.


Szerintem Isten jópofa poénnak tartja a magukat sátánistának nevező figurákat. szerintem jókat derül rajtuk, sőt jobban szereti őket, mint az ateistákat. Isten mindenkin jókat derül, akik megkísérelnek ellenségesen közeledni felé. Szerintem Isten téged is kedvel Lucifer! Szíve csücske vagy.

jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Isten nem egy lény, hanem fogalom,önmagában mindent tartalmaz, az ellenséget is
jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semennyit!


Isten bármelyik szabad akarattal megáldott teremtménye válhat Isten ellenségévé, de ellenséget nem teremtett.

jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!