Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Normális, ha időnként ingadozi...

Normális, ha időnként ingadozik a világnézetem?

Figyelt kérdés
Hogy például karácsony táján úgy éreztem mintha valamiféle felsőbbrendű lény létezne (nem konkrét Isten), most meg nem hiszem hogy létezik.Megfigyeltem, hogy egy pár éve így van már ez. Kiskoromba és tinédzserkorom végéig pedig az év semmilyen szakában nem hittem semmilyen felsőbbrendű lény létezésében. Ez normális vagy én vagyok ilyen különleges eset.
márc. 16. 00:41
 1/3 Lucifer-666 ***** válasza:

Gondolom, hogy próbálod bele élni magadat az időszak hangulatába, de aztán rájössz, hogy álmok álmok, a történetek meg történetek maradnak (föleg a mesés részek, amiket senki nem tud realizálni).

Na meg az ördög sosem alszik...

márc. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
67%
Az érzéseid ingadoznak, nem a világnézeted, az ugyanis láthatóan nincs :)
márc. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Jön itt mindenféle adás. Azt hol ezt fogod, hol amazt.

Tisztára úgy müködünk, mint a rádió. Van antennánk csak nem tudjuk, melyik adást fogjuk be.


Én pl. nem tudtam elhinni, hogy van Isten.

Egyszer csak teljesen el tudtam, hinni hogy Jézus valóban Isten fia. Na, ekkor sikerült az antennáimat jól beállítani. Azóta tudom, Kit kell hallgatnom és figyelnem.

márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!