Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudván, hogy Mohamed próféta...

Tudván, hogy Mohamed próféta is Ábrahám gyermeke volt, Hogyan tudják beilleszteni a Talmudot is a Ferenc Pápa által pár éve alapított Chrislam világvallásba?

Figyelt kérdés

[link]

Nem vagyok képben az utóbbi 2 év történéseivel, van-e jobb fórum erre a problémámra?



#katolicizmus #Talmud #chrislam #tervezett világvalás #mai teológia elmélete
ápr. 1. 11:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10


Kedves Barátom,

Az előbb mondtam el, hogy Isten nem rasszista.


Ismael leszármazottjaiból, nem választott ki prófétákat, de úgy látom, ezt képtelen vagy megérteni.

Isten minden prófétáját, az Izsák leszármazási vonalából választotta, ami

HANGSÚLYOZOM nem azért volt mert rasszista. Ismael leszármazottai tartozhattak volna Isten népéhez, de külön népcsoportot hoztak létre.

Jehova egyetlen imádatot fogad el, amit Ő maga határoz meg.

Itt nem rasszizmusról, vagy faji megkülönböztetésről van szó, hanem a tiszta Istennek járó imádatról.

Nem tudom hogy érthető-e?


Napjainkban is vannak Izmael leszármazottai közül, mint ahogy Izsák leszármazottai közül is, akik Isten egységes népéhez tartoznak, és egyforma imádattal hódolnak Istennek, nem különböző vallási ceremóniák által.

Erről van itt szó Barátom.


Tévedsz, mert Jehova fia Jézus, azért vezette be a világméretű prédikáló és tanítványképző munkát, hogy mindenki halljon Isten szándékáról, és fogadják el ezt a Teokratikus rendet. Ezzel térjenek vissza ahhoz az Isten által felállított egységes imádati elrendezéshez, ami egységes, és nem megosztott.


Isten nem azért választ ki valakiket mert rasszista.

Azért teszi, mert bennük látja azt az alázatos szellemet, hogy hajlandóak elvégezni olyan feladatokat, amit más emberek szégyennek, vagy bolondságnak tartanak.

Mire tudná használni Isten az olyan embert, aki húzodozik, és nem akar Istentől kért feladatokat elvégezni?


Jónás a példa erre.

Ha valaki nem engedelmes, Isten nem tudja használni.

ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

"A muzulmánok és a zsidók is Ábrahám leszármazottai, függetlenül attól, ki mit gondol e vallások nézeteiről vagy hitelességéről."


Okoska, akkor az afrikai fekete muzulmánok is Ábrahám leszármazottjai és az áttért albánok is?

ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ferenc pápa nem alapított ilyen vallást, ostobaság a kérdés.

Máskor a locsolkodás során fogadj el kevesebb pálinkát :)

ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaja eleve egy konteos bugris szektas lelkesz videojat linkelted be.
ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

[link]

tévesen emlékezhettem úgy, hogy Ferenc pápa hozta létre a chrislámot.

Elsősorban a Talmudhoz fűződő viszonyát szoktam keresni

Ferenc pápát beiktatásának évében választották meg a világ 50 legbefolyásosabb zsidó egyikének [link]

ápr. 2. 11:34
 16/18 anonim ***** válasza:
53%

#15

Ferenc pápa Argentínában született bevándorló olaszok gyermekeként. Hogy hoztad össze ezt a konteós ökörséget? Vagy pénzt kapsz ezek terjesztéséért? Mert ha valaki pénzért hülye, az valahol érthető, ha önmagában idióta, akkor kicsit gáz.

ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem konteónak szántam, mert nem az. Önmagamban vagyok idióta.

[link]

ez a konteó vagy mégse.

ápr. 4. 13:12
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#17

Sokat elárul rólad az is, hogy milyen alternatív híroldalakat bújsz, amik élen járnak az ostoba álhírek terjesztésében. Persze az se lehet egy túl értelmes, aki ezeket benyalja, mint tetted te is.

ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!