Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Illés pátriárka versus Ferenc...

Bölcsek köve kérdése:

Illés pátriárka versus Ferenc pápa?

Figyelt kérdés
Aki még nem ismerné, Illés pátriárka a Bizánci Katolikus Patriarchátus pátriárkája.

#bűn #Vatikán #végidők #Ferenc pápa #Illés pátriárka #Bizánci Katolikus Patriarchátus
ápr. 23. 07:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

A kérdést nem ártana megfogalmazni.


Futó versenyen szerintem Illés nyerne, de íjászatban lehet Ferenc lenne a jobb.

ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Milyen versenyszámban?
ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Illés pátriárka videói:


[link]


[link]

ápr. 23. 09:54
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
De mi a versenyszám, amiben össze kéne szerinted mérni két egyházfőnek az erejét?
ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Illés pátriárka cseh Bizánci Katolikus Patriarchátusáról egy rövid információ:


"A cseh Bizánci Katolikus Patriarchátus nevű ortodox keresztény kisegyház...

A Bizánci Katolikus Patriarchátust az Ukrán Ortodox Görögkatolikus Egyházból kivált hét püspök hozta létre 2011-ben. Semmilyen egyházi struktúrába nem tagozódnak be. Nem ismerik el a Vatikán fennhatóságát. Elítélik, hogy a pápa vallások közötti párbeszédre szólít. Azt állítják, hogy Isten felhatalmazásával cselekszenek, céljuk pedig minden eretnekség eltörlése." (forrás: [link] )

ápr. 23. 21:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Most cseh vagy bizánci, ortodox vagy katolikus?
ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ezt a cikk ( [link] ) írójától kellene megkérdezni.


Mindenesetre nem sok forrás érhető el erről a patriarchátusról a saját két weboldalukon kívül. Itt olvasható a saját bemutatkozásuk:


[link]

ápr. 24. 14:04
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Te hoztad fel ezt a témát, tőled kérdezem. Válaszolsz?
ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Válaszoltam. Mellékeltem a linket is, amiben biztosan megtalálod a feltett kérdésedre a megfelelő választ. Egyáltalán nem vagyok szakértője a cseh Bizánci Katolikus Patriarchátusnak, ellenben felfigyeltem Ferenc pápával kapcsolatos hozzáállásukra. Kifejezetten egy vallásfórumra illő téma. Talán valamelyikőtök komolyabb felvilágosítással tud a feltett kérdéssel kapcsolatosan szolgálni.
ápr. 24. 15:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál, a linken sincs válasz, te pedig már legalább 2x felhoztad ezt a témát, tehát illene válaszolnod a kérdésemre.
ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!