Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten megbocsát a tudatlanul...

Isten megbocsát a tudatlanul a maga örömét kereső de másnak nem ártó embernek?

Figyelt kérdés

Tehát az átlagnak,akik olykor rosszindulatú pletykásak,veszekednek ha nincs a kedvenc sütijük az asztalon,de ha más bajban van segítenek,becsületesek és törvényt betartók,és senkinek nem ártanak,viszont ateisták...

Jézus az Atya bocsánatát kérte az őt megfeszítők tudatlanságáért,vajon a mai modern átlagembernek megbocsát?



ápr. 27. 19:33
 1/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
A tudatlanság a 21. században már nem igazán mentesít.
ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia.

Isten valóban elnézi a "tudatlanság" idejét. Azonban épen ezért szervezte meg Jézus azt a hatalmas világméretű munkát, hogy minden ember halljon Isten szándékáról, és támogassa ebben.

Jézus azt mondta, hogy aki nincs vele, mellette, az ellene van. Harmadik lehetőség, vagy semlegesség nincs.

Jézus mint a gyülekezet feje, támogatja a prédikáló, és tanítványképző munkát, az egész lakott földön, mielőtt lezárja a jelenlegi korszakot.

ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudatlanság alatt az Isteni igazság elfogadásának hiányát értem,nem pedig azt,hogy nem ismeri a tant,vagy nem tudja értelmezni a szent szöveget.
ápr. 27. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:

3

Szia kedves Kérdező.

Ugyanarról beszélek. Az igazság pedig Isten szava, vagy is a Biblia.

Egyébként pedig nem mindenki értelmezi helyesen, illetve nem érti, mert akkor nem vallások ezrei lennének.

ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Tudom,én az első hozzászólónak címeztem a tisztázásom!

De köszi a te válaszod is!

ápr. 27. 20:06
 6/7 Potyondi Gergely ***** válasza:
100%
Ha szívből megbánja a bűnét, akkor Isten megbocsát.
ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Isten nem foglalkozik pitiáner dolgokkal.
ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!