Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » SOS!! Ti milyen ajándékot...

SOS!! Ti milyen ajándékot vinnétek bérmálkozásra?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomnak ezen a héten szombaton lesz a bérmálkozása, ahova meghívott engem is. Soha nem voltam még bérmálkozáson, így ötletem sincs mit vehetnék ajándékba neki. Valakinek van esetleg ötlete hogy mit tudok neki beszerezni ilyen rövid idő alatt?
máj. 20. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Engem egyszer cigányok hívtak meg egy bérmálkozásra, a rokonok aranyékszert vittek (nyakláncot kereszttel, meg aranyfülbevalót), de a barátok olcsóbb dolgokat vittek. Én például egy 15 ezer forintos Casio órát vittem.
máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Tehát fehér bőrűek vagytok, és ilyesmivel foglalkoztok ahelyett, hogy Holokauszt-emléknapot tartanátok. Nem kicsit rasszista meg antiszemita hozzáállás...
máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Édesség, bor (ha már legálisan ihat), vagy egyéb apróság.
máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Pezsgő.
máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sok mindent kaptam és az életfa-karkötőnek örültem a legjobban.

Nem mindegy, hogy fiú vagy lány az a barát.

máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisebb jelképes ajándékot, ami az eseményre emlékezteti és hogy akkor gondoltál rá, lehet kapni kegytárgyboltokban is kis feszületet, medált vagy imádságos könyvet (arra figyelj, hogy ez katolikus legyen), mellé pedig valami desszertet. Ez az esemény nem arról szól, hogy minél több és nagyobb, drágább dolgot vegyünk.
máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, lemaradt, hogy ezek mellé egy szép képeslap valami alkalomhoz illő bibliai idézettel. Ha ez utóbbi lenne, akkor szívesen segítek idézet is keresni, unokatesóm pár éve bérmált, ahhoz is én kerestem.

6-os voltam

máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen neműek vagytok?

Én lány vagyok, barátnőmnek szerintem valami egyedi ékszert vennék.

Ha fiúk vagytok, akkor lehet valami gravírozott dolog, pl képkeret egyedileg gravírozott felirattal, ahova a bérmálkozási fotót teheti. Vagy egy egyedi címkés bor, ha már elmúltatok 18.

máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami személyre szóló kedveset.
máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
Ne foglalkozz, barátkozz vallásos idiótákkal. Egész nap csak az agyadat próbálják átmosni, folyamatosan erőszakoljàk rád a pszichózisukat.
máj. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!