Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az gáz ha szeretek Dávid...

Az gáz ha szeretek Dávid csillagokat rajzolni, de nem vagyok zsidó?

Figyelt kérdés
...
2010. nov. 20. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak ha emiatt atrocitások érnek, ne csodálkozz majd.
2010. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jó, most 10 évesen mindent rajzolsz. ez nagyjábol normális , sztem mndenki rajzolt ilyeneket meg horogkeresztet :D meg hasonlókat. majd kinövöd.
2010. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
4%
zsidóbérenc
2010. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Ne tedd! Megfigyel az izraeli titkosszolgálat illegális dávidcsillagrajzoló ügyosztálya. Utána meg majd jön a pajeszkommandó és szitává lő, ha meglátják!
2010. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
:D ez kezd vicces lenni!
2010. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Elsős koromban én pl rengeteg horogkeresztet rajzoltam. Tudtam, hogy Hitler zsidók ezreit mészároltatta le, de nekem iskolásként nem kapcsolódott rossz élményem a horogkereszthez, így vidáman rajzoltam.

A dávidcsillag meg egy nagyon szép geometriai alakzat, logónak se utolsó, szerintem is esztétikus. De igen, elképzelhető, hogy emiatt majd beszólnak Neked a gonoszok, erre azért készülj fel, hogy ne érjen váratlanul.

2010. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem régen sokáig lógott a nyakamban egy Dávid csillag, egyszerűen azért,mert tetszett. Szép formája van, és ha sok ember csak divatból hord keresztet, akkor úgy gondoltam, én meg hordhatok egy ilyen csillagot a nyakamban. Hát, néha lezsidóztak, úgyhogy -bár nekem semmi bajom a zsidókkal- egy idő után levettem.
2010. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam néha Dávid csillagot rajzolni, unalmas előadások közben a füzet margójára. Nem sok közöm van a zsidókhoz, csak egyszerűen erre áll rá a kezem, szép geometriai forma :)
2010. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 21. 07:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Én horogkereszteket rajzoltam kiskoromban, nekem az jobban tetszett formailag. Arról meg nem tehet h egy diktatúra jelképe volt, attól még szép :p
2010. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!