Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Biztos vagyok benne, hogy a...

Biztos vagyok benne, hogy a férjem megszállott több gonosz szellem által? Mi a véleményetek? Csak a kereszténységen belül.

Figyelt kérdés

Tudom kapok egy-két gúnyos választ. De talán az is megérkezik, amire várok.

Tünetek: Eltorzult arccal,hanggal szidalmazás.Hangulatingadozások.Pánik.Öngyilkossági gondolatok.Mások okolása.Idegesség. Napi többszöri váltással.

Orvoshoz nem tudom vinni, elutasítja. Egyébként is hiszek a természetfelettibe. Nem is szólva, hogy a mostani pszchi gyógyszerek szerintem nagyon veszélyesek (lásd gyilkosságok), mert kikapcsolják a természetes védelmet, kontrollt.Azért annyira nincs gáz, remélem.


2011. jan. 2. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
férjed helyében én is megőrülnék melleted
2011. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy megszállott.
2011. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A férjedet nem démon szállta meg. Pszichológiai értelemben valóban "démona" van, ez pedig egy betegségben teljesedik ki: a neve Bipoláris zavar. A "Kevert fázis" címszó alatt szereplő tünetek szinte egy az egyben megfelelnek az általad leírtakkal.

[link]

2011. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez valami depresszióféle.
2011. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne adj neki ilyen linket, úgysem hiszi el. Az igazság az, hogy a te férjedet valami ilyesmi szállhatta meg. Bár nem vagyok démonológus meg szellemológus, de az iskolában megszereztem a szellem- és démonírtó technikusi képesítést.


[link]


Nem biztos, hogy pont így néz ki, de valami hasonlót képzelj el!

2011. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A férjem is hisz a démonokban és Istenben is.. Egyébként meg őrül értem, nem mellettem.Hogy én is humoromnál legyek.
2011. jan. 2. 17:30
 7/18 A kérdező kommentje:
Ismerem a pszichiátriai kórképeket szakmámból adódóan. Csak nekem ezek kevesek. Egyébként sem megy el orvoshoz.
2011. jan. 2. 17:32
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
a férjednek pszihés problémái vannak.aki így viselkedik,az nem megszállott,hanem tele van félelemmel,amivel nem tud szembenézni.meg kellene próbálnod beszélgetni vele.lehet,hogy stresszes a munkahelye,valami miatt fél,és nem tudja ezt kezelni.ha veled szemben is agresszíven viselkedik érdemes lenne feltenned magadban a kérdést,hogy van-e rá valami oka,vagy csak egyszerűen másokon tölti le a saját dühét,szerencsétlenségét.a psziho gyógyszereket én sem javaslom,mert nagyon károsan lehetnek.beszélgetés egy pszihiáterrel viszont hatásos lehet.sajnálom,ha nem erre a válaszra vártál,de nem hiszek ebben a "csakúgy megszállósdiba"pedig hiszek Istenben.
2011. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ja,most olvasom,mindketten hisztek a démonokban.akkor viszont azon lenne érdemes elgondolkozni,miért van az,hogy csak azokat szállják meg "démonok"akik hisznek bennük,és foglalkoznak ezzel a témával...szerinted mire mondta Jézus,hogy "legyen nektek a hitetek szerint"?
2011. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hívjátok segítségűl Isten nevét, és elmenekül tölletek,írja a biblia. Isten neve pedig Jehova zsoltárok 83:18-19 egy próbát megér. ha lehet, a férjed imádkozzon hangosan, de te is megteheted, ha ő nem tudna.
2011. jan. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!