Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Testvérek (Jehova Tanúi), van...

Testvérek (Jehova Tanúi), van valakinek tapasztalata a Watchtower library CD-vel kapcsolatban, milyen mobilon tud működni? (privátra írhatsz).

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Óóóóóóóó drága testvérek -.-


Mire célzol ezzel? Netán a motoszkaesteken zajlik javában a vérfertőzés, ezért vagytok mind tesók ?! muhahahahahaaaaa

Amúgy meg hogy a ....-ba akarsz cd-t MOBILON beolvasni? Ez vmi JT-s extra technika?

2011. jan. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
a rosszindulat, a vadság, a gúny, stb, ugye nem Isteni tulajdonságok? bizony, ha ilyen estek lennének, a tanúkon kívűl mindenki tanú lenne.
2011. jan. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem meggondolatlan véleményekre vagyok kíváncsi; én Jehova Tanúitól, várom a reagálást nem illetéktelenektől; és ők tudják mit kérdezek.
2011. jan. 4. 08:32
 4/12 A kérdező kommentje:

helyesbítés:

Nem meggondolatlan véleményekre vagyok kíváncsi; én Jehova Tanúitól várom a reagálást nem illetéktelenektől; és ők tudják mit kérdezek.

2011. jan. 4. 08:36
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Amiket a kérdésedben említettél (mobil, CD) azok nem az ördög művei? Ne használj ilyeneket, mert ezzel csak a sátánt szolgálod!
2011. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

...CD...

___________

Mért lenne az Ördög műve? És mér szolgálnám vele?

Mondtam, hogy meggondolatlanságokat ne írjatok, és a szövegedből kitűnik: te nem Jehova Tanúja

2011. jan. 4. 14:02
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem az lesz minden szempontból a legjobb megoldás, ha fokozatosan eltávolodsz az Őrtorony Társulattól, meg attól, ami odaköt. Ők nem "Isten szervezete", még ha pillanatnyilag sok logikusnak tűnő érv is kering a fejedben ez ügyben. Olvasd el ezeket:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szervusz!

Ha megnyitod a MobileReadme.txt-t, ott a következő áll: "Rendszerkövetelmények

Microsoft Windows Pocket PC 2003 Second Edition vagy újabb (kivéve: Windows Phone 7)

12 MB RAM az alkalmazáshoz

350 MB szabad hely a készüléken vagy a cserélhető memóriakártyán"

Itt a telepítés menetét is leírja.

Csak olyan PDA-kon működik, amelyek Windows operációs rendszerrel vannak ellátva (mivel a telepítés végén a telefonon le kell futtatni egy .exe fájlt).

A többiről nem tudok nyilatkozni, mivel nekem ilyen telefonom nincs :D ... viszont van egy kis program, ami JAVA-s telefonokon működik, ebbe teljes Biblia van, énekeskönyv, napiszöveg és ha jól emlékszem, teokratikus iskola beosztás. Ha megtalálom a neten az ezévit, szívesen linkelem később (ugyebár a napiszöveg miatt minden évben frissíteni kell...)

2011. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Szervusz!

Ha megnyitod..."

______________

Szervusz!

Nagyon szépen köszönöm az információt...

és várom a linket.

2011. jan. 6. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos a 2011-est nem találtam meg (lehet, még nem adta közre a testvér, aki készíti?!), de feltöltöttem a tavalyit:

[LINK MENT PRIVÁTBA SZERZŐI JOGI OKOK MIATT, nehogy megszólják a "szemlélődők" a dolgokat :P]

Letöltés után csomagold ki, majd a két fájlt másold fel a telefonodra, és futtasd a .jar kiterjesztésűt. Tartalma: Teljes Biblia, Napiszöveg 2010 (2011 márciusig), Teokratikus Iskola Munkaterv 2010 (habár ez már funkcionalitását vesztette :D), Énekeljünk Jehovának.

2011. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!