Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan legyek muszlim? Tobbi...

Hogyan legyek muszlim? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

a családom keresztény de én szeretnék muszlim lenni.

nem merem nekik elmondani mert kiakadnának.

kérlek segítsetek.

még koránom sincsen.S.O.S

és fejkendőt sem hordhatok mert az a suliban feltűnő lenne.

úgy félek hogy én is az a az erkölcstelen nő leszek mint sokan mások.

please sos.

koszi


2011. jan. 18. 18:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%

Kérdésem: miért akarsz a muzulmán vallásra áttérni?


(Amúgy konkrétan a kérdésre válaszolva, nem nehéz, de ha nincs mögötte konkrét elhatározás, vagy kézzelfogható indok, akkor kevés értelme van)

2011. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Viki233 ***** válasza:
2%
sztem nem jó ötelt. én azért is utálom ezt a vallást mert konkrétan a nőkre öszpontosítanak h nekik minden tilos.hülye hímsoviniszta f@sz aki kitalálta.sajnálom a nőket akik abba születtek bele....jah meg utána olvasgattam pár dolognak és a koránban nem írják h mindent tilos a nőknek csak a "modern" férfiak kiforgatják az írást. mert ez is valójában a békére ösztönöz bennünket de a sok vad barom átértelmezi a saját tetszésük szerint.tehát szabad a családonbelüli erőszak stb...
2011. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Viki233 ***** válasza:
0%
az előző vok még : ha továbbra is az akarsz lenni csak rajta de utána ne sírjon a szád h ha megvert egy muszlim férfi vagy vmi hasonló...
2011. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%

Kérdésedre válaszolva hogy muszlim legyél természetesen be kell tartanod amit elő ír a Korán. Nincs Koránod... A Koránt szöveg formájában az interneten is megtalálhatod( Ha nem találod tudok linket küldeni). Ha "fejkendőt" úgymond nem hordhatod akkor addig amíg ez nem lehetséges addig elég hogy rendesen, erkölcsösen nem magamutogatóan öltözöl és a fátlyat elég ha akkor hordod ha mecsetbe mész(Bár nemtudom melyik városban laksz, de Budapesten van mecset, ott tudsz érdeklődni többet is a vallásról)

A sok nagytudásúnak üzenem hogy egyrészt senkinek SEMMI köze hozzá hogy ő muszlim akar lenni mert ez nem éppen egy elítélendő vallás. És egyáltalán nem "hímsoviniszta" vallás ha valamit akar tudni az Iszlámról bármelyik személy akinek itt nagyon nagy az arca, na TV-t bámulja és ott informálodjón erről és ne is a Blikk nők újságot olvassa meg ne az interneten lévő sok szennyet olvassa hanem ha véleményt akar alkotni akkor vegye a fáradtságot és menjen el egy mecsetbe beszélgessen az ott lévő muszlimokkal hogy megismerje a vallást vagy legalább olvasson el egy Koránt.

További félreértések elkerülése végett nem vagyok sem muszlim, sem arab sem hasonló.

A kérdés feltöltője meg írhat privát üzenetet ha valami kérdése van...

2011. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Viki233 ***** válasza:
0%
figy ha elolvasnám a koránt sem ismerném meg az mebereket akik kiforgatják a könyv szavait. 2 meg nem a blikket olvasom, se tv....hanem olyan könyveket olvastam amit muszlim nők írtak...és megtörtént eset, leírták h míg ott éltek miket tapasztaltak.egyedül nem mehettek sehova soha!!!nem szólhattak férfiakhoz. szal az ottani nőknek halgass a nevük. és úgytudom nem ihatnak a muszlimok alkoholt, de álszent módjára némelyik sunyiba bebasz mint atom, mert nekik mindent szabad.de ha egy nő hibázik akkor büntetés jár érte nem is akármilyen.am még annyit h amiket olvastam(megjegyzem még1x h igaz történetek!!!!) a férfi úgy bánik a feleségeivel ismétlem feleségeivel (mert ott aztán nekik szabad akárhány nőt feleségül venni) mint egy szexuális tárgyal.ha a nő nem akar pl lefeküdni a férjével annak megszabad erőszakolnia az asszonyt....enyit a nem hímsoviniszta férfiakról!
2011. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

A nyugati világ főleg az amerikai hülyeségből kiindulva igen sok hülyeséget állít az Iszlám vallásról, zajlik nagyban a lejárató kampány. Bárki tud könyvet írni úgy hogy "ezt most egy muszlim nő írta"...Nem mehettek egyedül sehova. Érdekes én már láttam muszlim nőt egyedül az utcán. Sőt már beszéltem is muszlim nővel, na erre mit lépsz, pedig nem volt a feleségem. És a férje nem fejezte le érte. Húúú mik vannak ugye?

Amúgy a férfiakat és büntetik és még nem is akárhogy egy rendes Iszlám államban(Pl Irán). Az álszentségről meg annyit, hogy minden vallásban vannak álszent emberek. Lásd a nagy cölibátusban élő papok... Emiatt mégsem ítélem el a kereszténységet sem a keresztény embereket sőt még én is az vagyok...Nem akárhány nőt szabad elvenniük hanem legfeljebb négyet, de csak akkor ha mindegyik nőt ugyanúgy megfelelően el tudja tartani...

Javaslom ne őrült könyveket olvass hanem muszlimokkal beszélj az Iszlámról...

2011. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

koszi a válaszokat.

aki azt mondta linkelne egy koránt légyszíves tegye meg.

koszike

2011. jan. 18. 19:42
 8/39 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék

2011. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Én muszlim vagyok. Ha szeretnél muszlim lenni, akkor szólj!

Feltétel:

Elfogadod, hogy egy Isten van, és hogy Mohamed az Ő prófétája!

Így lehetsz muszlim.

Majd szólj!

2011. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
2011. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!