Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor jön a világ vége?

Mikor jön a világ vége?

Figyelt kérdés
Igaz hogy 2012-ben ? Van szo eröl a bibliában? (nem tom mert nem olvastam)
2011. márc. 6. 21:54
1 2
 1/16 anonim válasza:

2012 a maják szerint

bibliát nem olvasok :)

2011. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen,a maják szerint akkor,a Biblia azt mondja,hogy azt csak Isten tudja,hogy melyik nap és melyik órában lesz de azt is mondja,hogy hamarosan:mint ahogy az itt meg van írva:

[link]

2011. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A 2.vagyok.Én mondjuk ez év márciusától 2012 december 24-re teszem.Ez időszakban bármelyik pillanatban bekövetkezhet
2011. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A maják nem a világvégét jósolták meg,csak az időszámításuk ér véget,és kezdődik az új.

Senki nem tudja,hogy mikor jön el vagy eljön-e egyáltalán!

2011. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A maják szerint sem ekkor, hanem ekkor ér véget egy nagy ciklus az időszámításukban. Ők a Nap ciklusait vették alapul, a Nap tevékenysége sem ugyanolyan mindig, a ciklusok alatt változik, most éppen erősebb, de volt már ilyen régebben is, úgyhogy ettől még nem hinném, hogy a világvégétől kellene tartani. :)
2011. márc. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, akkor olvasd el a Bibliát, mert különben nagyon megvezetnek téged. Benne van hogy senki sem tudhatja sem a napot sem az órát. Úgyhogy az összes ilyen biztos időpontot hírdetőt megcáfolhatod. Jelenleg a világban a Jelenések könyvében leírtak szerint zajlanak az események. Többfajta földrengés és egyéb sújos csapások vannak benne, úgyhogy ezek közül bármelyik lehet 2012, dec 22. után.Ez még nem a világvége, és ezt azért tudhatjuk biztosan mert az addig nem lesz meg, míg az összes prófécia be nem teljesedik. Mint például a harmadik világháború (armageddoni csata), a harmadik jeruzsálemi templom felépítése, Illés és Hénoch eljövetel, az Antikrisztus trónralépése, a fenevad bélyege stb. Ezen események csíráikban megvannak már, de azt nem tudjuk milyen gyorsan vagy lassan teljesednek be.
2011. márc. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Vonatkoztassunk el egy kicsit a vallástól, igaz vannak utalások, de ezek nem jóskönyvek, nem tényeket közölnek, hanem sokszor csak feltevéseket, lehetőségeket.

Világvége... sok embernek szerintem 50-100 éven belül. Hogy miért? Mert kiírtjuk a bolygót, és vele magunkat is. Vagyis inkább pontosítok... magunkat írtjuk ki, mert a Föld egy idő után helyreállhat, ahhoz meg az kell, hogy ne legyen ember.

Nem vagyok sem "sötétzöld", se greenpeace-es vagy ilyesmi, csak reálisan látom a helyzetet. Az emberiség maga alatt vágja a fát, és magát fogja eltenni láb alól.

Visszatérve a vallásra sokszor kimondják, hogy ember embernek farkasa, ez így igaz, hamarosan mind tapasztaljuk.

2011. márc. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval és így/ez kapcsolatba hozható a Bibliával is,Jézus szavaival.
2011. márc. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem világvége lesz, hanem egy új világ jön el.


"Mivelhogy rendelt egy napot, melyen megítéli majd a föld kerekségét igazságban egy férfiú által, kit arra rendelt; bizonyságot tévén mindenkinek, az által, hogy feltámasztá őt halottaiból." - ApCsel 17,31

2011. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amikor már az összes bukott angyal rájön hogy ez az anyagi világ nem az igazi otthona és itt csak a létért való küzdelem folyik .Szóval GO HOME!!!!
2011. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!