Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szeretnétek hogy tegyen...

Mit szeretnétek hogy tegyen Isten ahoz hogy meglásd azt, hogy ha nem fogadod el az Ö kegyelmét akkor a pokolba fogsz kínoztatni a bűneidért örökkön örökké?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 13:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Csak adjon egy jelet, de igazit
2011. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, de ilyen helyesírással, hogy érteni is alig lehet a mondandódat, te is a pokolban végzed.
2011. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Néhány megtapasztalás Jézussal a pokolban:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 6. 13:51
 4/31 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a pokolban, szóval ez nem jött be :) Különben sem hiszen, hogy ilyesfajta megfélemlítéssel akarna rám hatni.
2011. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%

Istennek semmit nem kell tenni, de ha az elvakult hívők abbahagynák a pokollal való riogatást meg egyéb hülyeségeket, az nagy segítség volna.

Egy hívő

2011. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
utolsó: utálom az állhívőséget
2011. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó: az ÁLLhívőséget? Az kicsit mást jelent. :D


Amúgy meg miért lenne az előtted szóló álhívő? Azért mert nem dől be a riogatásoknak?

2011. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 bix ***** válasza:
ha tényleg van pokol akkor én tuti nem akarok oda kerülni. hogy ott mennyi pap, érsek, pápa, és társaik lehetnek azt el nem tudom képzelni, bár lehet hogy az "eretnekek" égetése, a keresztes háborúkban legyilkoltatott gyerekek és nők, pedofília, és egyéb finomságok annyira nem nagy vétkek mint amit én nap mint nap megteszek és esetenként megbánok...
2011. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
13:50 -ha nem tudsz felfogni egy kérdést akkor gondolkozzál a támadás helyett
2011. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
13:50 jobb lenne megnézni előszőr a te helyesírásod!
2011. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!