Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a vallás kategóriának inkább a keresztény vallás kategória nevet kéne viselnie?

Figyelt kérdés
Mert kezdem úgy látni, ha nem vagy keresztény, akkor a válaszaidat kitörlik, mert csak a keresztényekét fogadják el.
2011. aug. 15. 09:03
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit, hogy nem közlöm minden válaszomban a vallásomat, de attól még azt is kitörlik.
2011. aug. 15. 17:12
 22/26 anonim ***** válasza:
26%

Megnéztem ezt az oldalt amit belinkeltél, és őszintén szólva örülök neki hogy törlik, mert ez rettenetes. Sose gondoltál még arra hogy a sátán valóban a Hazugság Atyja? Az a személyes hatalom amit ezen a világon biztosít nektek, nagyon sokba kerül.

Én láttam már olyat aki megkötözöttségből megszabadult, és hidd el, nem úgy nézett ki mint aki szenved. Pont hogy előtte szenvedett.

A megtérésemkor én is éreztem hogy a gonosz nem akar elengedni. Szerencsére nem tehetett semmit, ugyanis Isten erősebb. És azóta sokkal boldogabb vagyok.

2011. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ha gondolod szívesen leveleznék veled erről (privát email).
2011. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:09


Szerintem az ilyenek miatt tette fel a kérdést.

2011. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!


Rengeteg olyan választ olvashatsz ezeken az oldalakon, amelyeket nem hívő, vagy nem keresztény válaszadók adtak. Hogy Nálad miért olyan magas a törlések aránya? Ki tudja? Lehet, hogy Isten keze van ebben is?


Megnéztem a linkedet. Nagyon tetszett a tudás fájáról szóló cikk. Ismét bebizonyosodott számomra, hogy a Sátán az apróságokban rejti el a hazugságait. Gondolom, Te is olvastad a Bibliának azon részét, amelyik erről szól. Ha nem, javaslom, tedd meg! Már csak azért is, mert akkor észreveszed, hogy a Bibliában nincs szó almáról!! És így az egész további, erre alapozott logika megdőlt.


manju

2011. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy nincs szó almáról, de a köztudatban sok embernek az alma jut ezébe Ádám és Éva kapcsán. Gondolom, aki azt a blogot írta, ugyan így almára asszociált, és érvként használta fel.De ebbe a vitába nem akarok bele menni, mert nem látom értelmét.Nekem attól még nem fog változni a véleményem, és nem célom senkivel se veszekedni, mert tényleg semmi értelme. Lehet hogy a kérdésemet se kellett volna feltennem, mert csak jól felhúztam magamat egy kis piti hülyeség miatt, ami már nem is érdekel igazából.De azért köszi a válaszokat:)
2011. aug. 16. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!