Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted van ártelme a halál...

Szerinted van ártelme a halál utáni élet kutatásának?

Figyelt kérdés
Erre irányuló kísérletek végzésének.
2011. aug. 17. 12:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
"kiserletek?" s ezeket hogyan fogod elvegezni, vagy kiprobalni, mert erdekes lesz!
2011. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
95%

A másodiknak üzenném, hogy nekem sem ez a kísérlet ugrott be először, elsőnek én is arra gondoltam, hogy mégis hogyan lehetne elvégezni?

Attól h te hallottál róla, az nem azt jelenti hogy más is olyan jól informált lenne mint te. Ezt normális válaszban nem lehetett volna közölni?

2011. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Annak mi értelme van hogy egy gépben megforgatnak valakit úgy hogy összehányja magát majd a szíve leáll,és utána újra megforgatják újra hány az illető de a szíve újra dobog??

Felesleges pénzkidobás,és felesleges drága eszközök ami ugye akár el is romolhat.Ennél sokkal egyszerűbb a szívet megállítani ha ez lenne a cél.

A halál utáni élmény sem mindenkinek van,így a centrifuga megoldás sem garantált..

Egyébként én szerintem nincs értelme kutatni a halál után.Mégpedig azért nincs mert eddig még senki nem jött vissza 2-3 hét halál után hogy elmondja mi van ott.A klinikai halál élmény az teljesen más..

Meg hát előbb-utóbb mindenki megfogja tapasztalni,hogy mi van "odaát"

Inkább a rák,AIDS,alzheimer,parkinson, vagy a Sclerosis multiplex elleni gyógyszerre kéne nagyobb hangsúlyt fektetni

2011. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Másodiknak!

Kicsit kételkedem, hogy ez a centrifulásásos módszer így működik. Ebben az esetben már réges-régen meg kellett volna tudni oldani, hogy azokat, akiknek infarktus stb. miatt leállt a szívük, egyszerűen belerakják a centrifugába, és a szívműködés ismét beindul. Nem lenne egyszerűbb és biztosabb módszer egy újraélesztés így?


Egyébként még valóban senki nem jött onnan vissza, hogy elmondja van-e odaát valami, vagy nincs.

Egyes ezoterikusok szerint odaát van a valódi élet, amikor ott meghalunk, akkor születtünk itt. Szóval eléggé sok elmélet van arra is, hogy valójában most éljük-e az életünket, vagy most vagyunk a halál állapotában?

Tessék, lehet agyalni!

2011. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Ozmium42 ***** válasza:
51%
A túlvilágra a lelkünk megy, még ha vissza is tudna jönni, nem hiszem, hogy emlékeznénk bármire.
2011. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ott vannak a halálközeli élmények amik nagyon széleskörűek. Valaki 1 óráig halott és utána felélesztik nem is tudta ,hogy mi történt vele nem emlékezett rá vagy nem látott semmit. Vannak olyanok akik voltak a keresztény mennyben vagy a pokolban de mindenki másként látta valaki látott a mennyben kutyákat állatok növényekkel mások a nélkül. Az az érdekes ,hogy mindenki a saját verzióját látta. Reformátusok reformátust katolikusok katolikust.

De így van ez a Muszlimuknál is . SŐT rengeteg hindu beszámoló van arról ,hogy különböző személyek visszik őket egy olyan emberkéhez akik hasonlítanak a Hindu istenekre Krishnára Ganeshára. Ez érdekes nagyon. Nyitott elmével kell nézni ezeket. Amúgy vannak vallásmentesek is valaki a szeretteit látta valaki arra gondolt ,hogy neki anyának kell lennie. Van aki átrepült az univerzumon és idegen életformákat látott más bolygókon és valaki meglovagolta a Héli üstököst! :D Azt tudni kell ,még ,hogy az agy a halálunk után 36 óráig még add le elektromos jeleket. ez tény. Érdekes téma ez nyitott elmével kell nézni!!!

2011. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

13:12-es: ugyanaz a véleményem.

Majd egyszer úgyis megtudjuk mindannyian, amikor sor kerül rá...

Az ilyen klinikai halál élmények se megbízhatók, mint azt írta fentebb valaki, mert mindenki mást tapasztalt.

2011. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
kb.annyi értelme van,mint megjósolni a jövőt.
2011. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Van értelme a kutatásnak, nekem is úgy tervezem hogy ez lesz majd életem utolsó kísérlete :)

(de nem öngyilkosságra gondolok ne értsetek félre)

2011. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!